אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תפס ג'וב: הח"כ לשעבר אופיר פינס-פז מונה ליו"ר חברת השילוח אוריין צילום: אלכס קולמויסקי

תפס ג'וב: הח"כ לשעבר אופיר פינס-פז מונה ליו"ר חברת השילוח אוריין

פינס מכהן כיום כמרצה וראש החטיבה לשלטון מקומי במרכז הבינתחומי בהרצליה. במקביל משמש פינס כמרצה באוניברסיטת תל אביב וכיו"ר חברת גרינגו. עלות שכרו השנתית תסתכם ב-55 אלף דולר

31.08.2011, 09:45 | שהם לוי

יש חיים אחרי הפוליטיקה. חבר הכנסת לשעבר אופיס פינס-פז מונה במקומה של הילה אמסטרדם ליו"ר חברת השילוח אוריין.

פינס-פז מכהן כיום כמרצה וראש החטיבה לשלטון מקומי במרכז הבינתחומי בהרצליה. במקביל משמש פינס כמרצה באוניברסיטת תל אביב וכיו"ר חברת גרינגו.

כחלק מתפקידיו כיהן פינס-פז כיו"ר הרשות לשיקום האסיר בין השנים 1996-1993 וכסמנכ"ל מחלקת עלייה וקליטה בסוכנות היהודית. ב-7 בפברואר 2007 הודיע פינס על התפטרותו מהכנסת ופרישה מהחיים הפוליטיים.

במקביל למינויו ליו"ר החברה הוחלט להעלות את שכרו של פינס שעד כה כיהן כדירקטור. מתוקף תפקידו כדירקטור היה זכאי פינס לתגמול שנתי של 40 אלף שקל, וגמול של 2,100 שקל לישיבה. בגין כהונתו כיו"ר הדירקטוריון מוצע להוסיף על הגמול שהוא מקבל כדירקטור שכר חודשי נוסף של 10,000 שקל לחודש בתוספת החזר הוצאות עד לתקרה של 2,000 שקל.

עלות שכרו השנתית של פינס צפויה לעמוד על 55 אלף דולר, בעקבות כניסת הסכם השכר החדש לתוקף.

אתמול הציגה אוריין את דוחותיה הכספיים לרבעון השני. החברה הציגה ברבעון השני רווח נקי של 1.6 מיליון דולר, מעט נמוך מרווח נקי של 1.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. הכנסות החברה ממתן שירותים ירדו ל-38 מיליון דולר, קיטון של 2% לעומת הכנסות של 38.8 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות