אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקניון של לבייב ברוסיה דורשים צדק חברתי

בקניון של לבייב ברוסיה דורשים צדק חברתי

עשרות קמעונאים המפעילים חנויות בקניון אפימול סיטי במוסקבה מתכוונים להכריז סכסוך עבודה במחאה על דמי השכירות הגבוהים והניהול הלקוי

31.08.2011, 18:41 | אולגה ויניאר

גם לקמעונאים המפעילים חנויות בקניון אפימול סיטי שבבעלות לב לבייב במוסקבה יש מחאה משלהם. עשרות מהם מתכוונים להכריז בקרוב על סכסוך עבודה במחאה על דמי שכירות גבוהים מצד אחד וניהול לקוי של הקניון שלטענתם לא סיפק להם את תנועת הקונים המובטחת.

לאחרונה התארגנו בעלי החנויות באמצעות עצומות ברשתות חברתיות, שבעזרתן הם מתכוונים להפעיל לחץ על מנכ"לית אפ"י פיתוח צביה לבייב כדי שתגבה מהם שיעור מפדיון ולא דמי שכירות קבועים. באפריקה ישראל, לעומת זאת, טוענים כי מדובר בניסיון להתארגנות של קומץ שוכרים קטנים ואנונימיים, שאינם משקיעים במהלכי שיווק ופרסום, המנסים להתנער מתשלום שכ"ד באמצעות הפצת טענות בדויות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
הקניון לא מוכר כי נמצא במיקום גרוע- שימו לב בעלי מניות ואג"ח
בעוד אפריקה מכריזה על רווחים צריך לשים לב כי הקניון המוסקבאי הנמצא על הטבעת השלישית הפקוקה רוב שעות היום בצורת עומס שלא תיאמן, ותאמינו לי אני גרה במוסקבה ב 10 השנים האחרונות. כמו-כן קו המטרו המגיע לתחנה במרכז הסיטי( בו נמצא הקניון) הוא קו בכיוון אחד ולא תחנה שבה מצטלבים כמה קוים מה גם שהתחנה תמיד עמוסה ומספר הרכבות דליל מקוים אחרים. בעוד זהו קניון קשה לגישה קניונים אחרים בעלי אותו מיצוב נמצאים על טבעת הגנים ובמקומות הרבה יותר מרכזיים בעיר, ובסמוך לתחנות מטרו שבהן מצטלבים מספר קוים. לא אתפלא אם הקניון יוצב למכירה בקרוב, כמו תמיד תספורות- שימו לב שגם המלון של אפריקה במוסקבה-נקרא "אקווה מרין", נחמד, אך גם נמצא באיזור פקוק וללא גישה למטרו וביוקר ממש ביוקר, לעומת מלונות בעלי מיצוב זהה ובמקומות יותר טובים. שימו לב כי זה מה שיש לאפריקה במוסקבה- היתר אוויר. כן יש גם מלון בעיירה הקווקזית קיסלובודסק- נחמד, לא יותר מזה רק לאורח הרוסי ה"לא עשיר" לא לתשואות גבוהות. כך ששימו לב בעלי אג"ח ומשקיעים.
ליטל , מרכז  |  31.08.11
לכל התגובות