אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמפיין עולמי: תחת השפעה

קמפיין עולמי: תחת השפעה

בבירת סרביה החליטו לצאת נגד התופעה של גללי כלבים בעזרת סדרת מודעות בהן מככבת אשה, או יותר נכון, הישבן שלה, וכדי לצאת לידי חובה המפרסמים כללו גם מודעה אחת עם ישבן גברי

01.09.2011, 12:01 | תמי מלצר־רוזנווקס

"מוקשי המדרכות", גללי כלבים בעברית צחה, הם מטרד רציני בכל עיר. בבירת סרביה בלגרד החליטו לתקוף את הבעיה

מדינה: סרביה. לקוח: עיריית בלגרד בקמפיין לעידוד איסוף גללי כלבים. משרד: מקאן מדינה: סרביה. לקוח: עיריית בלגרד בקמפיין לעידוד איסוף גללי כלבים. משרד: מקאן מדינה: סרביה. לקוח: עיריית בלגרד בקמפיין לעידוד איסוף גללי כלבים. משרד: מקאן

מזווית חדשה, תרתי משמע: בכל אחת מהמודעות מככבת אשה, או יותר נכון, הישבן שלה, וכדי לצאת לידי חובה המפרסמים כללו גם מודעה אחת עם ישבן גברי.

הכותרת מיתממת: "למען עיר יפה - נקו אחרי כלבכם", אבל הסאב־טקסט ברור: אם כבר הבאתם את היצור הדוחה הזה שיטנף לנו את המדרכה, יסריח לנו את הנעליים וישתין לנו על האופנוע – לפחות תנו ליהנות על חשבונכם ולהסתלבט לכם על התחת.

בעלי (ובעיקר בעלות) הכלבים ייפגעו? אולי, אבל זה חלק מהעניין: הקמפיין לא נועד לשכנע אותם, אלא ליצור באזז.

כיוון שהמדור הזה שואף לחקר האמת, ניסיתי את תנוחת ההתכופפות הזו בעצמי, הבוקר, בטיול עם הכלב. צר לי לספר לכם שהעיר רמת גן נשארה מכוערת. אין אמת בפרסום.

הכותבת היא קופירייטרית בכירה במשרד גליקמן־נטלר־סמסונוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אולי אני קטנוני אבל לא הבנתי את ההקשר לתחת.
לכאורה זה הסאב טקסט: "אם כבר הבאתם את היצור הדוחה הזה שיטנף לנו את המדרכה, יסריח לנו את הנעליים וישתין לנו על האופנוע – לפחות תנו ליהנות על חשבונכם ולהסתלבט לכם על התחת." מילא היו נהנים על חשבונו של אחת שמלכלכת את העיר. אבל פה המדובר באחת שדוקא מנקה את העיר ומתנהגת כמו שצריך להתנהג. אז למה להתגלח לה על התחת? אולי הסאב טקסט אחר או פשוט לא קיים. אין היגיון וסתם רצו לדחוף תחת. וסתם עשו את זה. כי אם הייתי אישה ואני מניח שאישה סבירה לא רוצה שיראו לה את התחת (אולי כן בסיטואציות אחרות אבל לא כשהיא מתכופפת לנקות חרא של כלב) אז איך המודעה מעודדת לנקות?! או שאין סאב טקסט ויש מטרה ברורה שיתקיימו דיונים כמו פה על התחת. עד כאן חפירות רות ישבן סוף.
ננס  |  01.09.11
לכל התגובות