אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ 33 יהפוך לערוץ חדשות

ערוץ 33 יהפוך לערוץ חדשות

מליאת רשות השידור אישרה את שינוי ייעודו של הערוץ, אשר יחל בקרוב בשידורי נסיון; הערוץ ישדר במשך כל שעות היום תוכניות חדשות ומהדורות בשפה האנגלית והערבית

05.09.2011, 15:50 | שלי פריצקר

ערוץ 33 יהפוך לערוץ חדשות ותרבות - כך אישרה מליאת רשות השידור. בקרוב יחל ערוץ החדשות בשידורי ניסיון. הערוץ ישדר במשך כל שעות היום תוכניות כמו "הערב עם גאולה" ומהדורות בשפה האנגלית והערבית, תוך שיתוף פעולה בין הטלוויזיה ותחנות הרדיו של הרשות. במקביל יועברו השידורים גם באינטרנט.

יו"ר רשות השידור אמיר גילת קיבל את הרעיון בעקבות נתוני הרייטינג הנמוכים בערוץ 33. גילת חיפש דרך לשדרג את הערוץ, שבמתכונתו הנוכחית מביא לבזבוז כספי ציבור, לדבריו. בחודשים האחרונים בדקה ועדה משותפת של המוסדות והנהלת הרשות את היתכנות הקמת הערוץ והמליצה למליאה לאשר את ההצעה. ברשות השידור הדגישו כי המהלך לא יפגע בשידורים בערבית בערוץ.

לפי גילת, "זהו רגע חשוב לרשות השידור. ערוץ החדשות יאפשר לרשות לבסס את מעמדה כגוף תקשורת איכותי, רלוונטי וישראלי. אני סבור שראוי שערוץ חדשות יוקם במסגרת השידור הציבורי שמהווה את הבית הטבעי לשידורים אלו. השינוי יאפשר לשפר גם את הערוץ הראשון שיהפוך לערוץ ברודקאסט שאינו תלוי בשינויים הנובעים מאירועי השעה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות