אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה: פיליפס מאפשרת לרכוש מוצר באמצעות סריקת קוד QR באייפון

לראשונה: פיליפס מאפשרת לרכוש מוצר באמצעות סריקת קוד QR באייפון

החברה יוצאת בקמפיין פרסום ראשון מסוגו בישראל שמאפשר לרכוש את המוצרים דרך סריקת קודים סלולריים (QR) שיופיעו על השילוט הממותג ברחבי הארץ

06.09.2011, 12:28 | כתב כלכליסט

פיליפס יוצאת בקמפיין ראשון מסוגו בישראל, לרגל השקת קו אוזניות חדש ובשיתוף פעולה עם המותג או'ניל. החידוש בקמפיין שלא נעשה עד כה בארץ הוא האפשרות לרכוש את המוצרים דרך סריקת קודים סלולריים (QR) שיופיעו על השילוט הממותג ברחבי הארץ.

הקמפיין יכלול מיתוג של מאות תחנות אוטובוס וקרונות רכבת. כמו כן יכלול הקמפיין באנרים במדיה הסלולרית. ההשקעה הכוללת בקמפיין נאמדת בכמיליון שקל.

בנוסף לאפשרות הרכישה הישירה אונליין (דרך שרת מאובטח), סריקת ה- QR תוביל לאפליקציה סלולרית מבוססת דפדפן (המקבילה הסלולרית ל"מיניסייט"), אשר בה ניתן יהיה לקבל מידע על קו האוזניות החדש, לצפות בסרטון תדמיתי חוויתי, לקבל קופון סלולרי אותו ניתן יהיה לממש באופיס דיפו ולהתחיל מיידית בניווט מבוסס מיקום לנקודת הרכישה הקרובה.

עמרי לוין, מנכ"ל פיליפס ישראל מסר כי "אנו גאים להיות החלוצים במהלך שיווקי שטרם נראה בישראל. קמפיין ייחודי זה מייצג את החדשנות והקדמה הטכנולוגית המגולמים במוצרי פיליפס, ואת מטרת העל של החברה להעניק לצרכן חווית שימוש ורכישה מתקדמת ומיוחדת במינה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות