אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הישראלים התנפלו על קיקה צילום: יוני רייף

הישראלים התנפלו על קיקה

רשת הרהיטים האוסטרית פתחה היום סניף ראשון בישראל והלקוחות הגיעו בהמוניהם. העומס גרם למנכ"ל לבקש ממבקרים לא להגיע למקום במשך שעתיים

06.09.2011, 14:12 | אורנה יפת

התנפלות, אין מילה אחרת לתאר זאת, נרשמה עם פתיחת שערי קיקה הבוקר (ג'), רשת הרהיטים האוסטרית שפתחה היום סניף ראשון בישראל.

פקקי תנועה באזור התעשייה נתניה הם לא עניין שבשגרה מאז השריפה בסניף איקאה במתחם בפברואר השנה, ובכל זאת, מהשעה 7:30 המתינו תורים של מבקרים סקרנים מחוץ לשערי קיקה, עיכבו את התנועה בכל האזור ומילאו את החניונים עד אפס מקום. ל-100 המבקרים הראשונים בחנות הובטח הדום בשווי 99 שקל במתנה, ובקרב הממתינים בקדמת התור לא נראה מישהו שהיה מוכן לוותר על התשורה.

הלקוחות שעטו פנימה, צילום: יוני רייף הלקוחות שעטו פנימה | צילום: יוני רייף הלקוחות שעטו פנימה, צילום: יוני רייף

בשעה 10:00 גזרה את הסרט הנהלת הרשת - הבעלים סלומון בטיטו, אורן נוסבאום ומוטי סלע מחברת אשטרום, פול קוך הבעלים של רשת KIKA הבינלאומית ואלית בן בסט נוריאל מנהלת השיווק - והאות ניתן. מאות הלקוחות שעטו פנימה, ולא הותירו כורסה אחת ריקה. עד כדי כך, שהמנכ"ל צביקה גולדנברג ביקש לא להגיע יותר למקום לפחות במשך שעתיים. ברשת אמנם נערכו עם צוות מלא של 200 עובדים, אך בחנות מצפים לעומס כבד שיחזור שוב בשעות אחה"צ והערב, ויימשך עד לסגירה בשעה 22:00 בלילה.

סניף קיקה, צילום: יוני רייף סניף קיקה | צילום: יוני רייף סניף קיקה, צילום: יוני רייף

קיקה ישראל מוחזקת בידי סולומון בטיטו (85%) וחברת אשטרום (15%). החנות הראשונה שנפתחה היום משתרעת על ארבע קומות במבנה ספירלה ומשתרעת על 28 אלף מ"ר, כולל 2 חניונים, והיא מציעה טווח מחירים רחב - הכולל גם מטבחים ומוצרים יוקרתיים במחירים של עשרות אלפי שקלים. רשת קיקה הבינלאומית, שנמצאת בבעלות משפחת קוך האוסטרית, מפעילה באירופה 70 סניפים. בישראל בכוונת הרשת לפתוח סניף נוסף בתוך זמן קצר, באזור התעשייה קריית אתא.

אתמול אמר ל"כלכליסט" הבעלים פול קוך, המבקר בישראל לרגל הפתיחה, כי "לאנשים יקח זמן כדי להבין שאנחנו לא המתחרים של איקאה. אין בעיה שלקוח יקנה משהו באיקאה כי הוא צריך פתרון שאיקאה מספקת, ובמוצר שהוא יותר רוצה להשקיע בו כמו מטבח הוא יגיע אלינו. אבל אני מסכים שנצטרך להוכיח ללקוח הישראלי, שהוא מאוד מהיר ובינלאומי, מה אנחנו עושים, מי אנחנו ושאנחנו עושים את זה טוב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
תגובה לכל המלעיזים
לי קוראים אבי אברהם ואני משמש סמנכ"ל הסחר של קיקה ישראל. מאז נכנסתי לתפקידי לא רואה כמעט את בני משפחתי ואת אשתי לימור שהיא עורכת דין ושותפה במשרד גדול ואת ילדי והכל כדי שקיקה תפתח בזמן ותוכל לתת שירות כמו שצריך. הרבה תגובות היו על החברה שהקמתי עם טללים בשם פוזה, אך אני מודיע לכם שמה שהיה היה ואני יותר לא עושה קומבינות עם ספקים והחלטתי לפתוח דף חדש. גם טללים לא מופיע כספק בשם הזה בקיקה (החלטנו להקים אותה כספק בשם אחר) ולכן הכל בסדר . את פוזה סגרתי והקמנו לצורך העבודה עם קיקה חברה אחרת, אשר נכנסה לנעלי פוזה ומספקת היום מוצרים לקיקה, לשביעות רצון מלאה של כל הגורמים בקיקה כולל הסחר והסמנכ"ל, מכאן שהכל בסדר. אני מודע לזה שבמדינה שלנו לא מפרגנים לעובד הגון שמצליח וזה כנראה חלק מהמחיר שמשלמים על הצלחה במדינה. מאחל לכל עם ישראל שנה טובה אבי אברהם,סמנכ"ל סחר, קיקה ישראל.
אבי אברהם , פתח תקוה  |  17.09.11
18.
מנכ"ל קיקה
מנכ"ל יקר מנכ"ל חביב הבט קדימה ולא מסביב לא יעזור כמה אתה מוכשר ונאמן כאשר מסביבך יהודה, פוזה וסולימן כל אחד ומניעיו כל אחד ורצונותיו לא סתם פישביין קיפל והלך לאחר שהבין לאיזה בור ופח לפחות תשפיע כמה שאתה יכול את פוזה לסלק זה הדבר הראשון זהו זמן למחשבות ולחשבונות מהר לפני שיקטנו לך הפידיונות אך על תדאג לבכירים סביבך כי הם כבר מסודרים גם אחרי שלא יהיו שם שנה טובה
הדרה , הדר עם  |  17.09.11
16.
קיקה בקשיים ? - חבל שלא פנו אלי
הבוקר קראתי בכלכליסט שקיקה בקשיים מדובר שם על בטיטו חובות וכספים חלפן, פורת והלוואות שלא שלומו ושהם בצרות חבל שלא פנו אלי ולפוזה היינו מסדרים להם איזו סטיפה מפוזה שקיקה לא תסגר עוד לפני שהספיקה להכניס כספים לבטיטו ולפוזה
א.אברהם , פתח תקוה  |  15.09.11
15.
14 לי יש משהו אחר
קיקה היא מופע חדש בשמי הארץ ארון ,מטבח, פרקט וצעצוע חבל שאיקאה בנתניה נשרפה כי אז היתה קלה ההשוואה בלי כחל ובלי פוזה אבי אברהם עושה פוזה רץ ועמל מבוקר עד ערב שהרי סוף סוף יש גם פירות לעצמו וגם לחברתו חבל שהמנכל צביקה עדין לא רואה את מה שפישביין כבר חוזה עתיד מעורפל ולא ברור בעיות בשירות ובמזומן - לא ברור ? (פזמון) בלי כחל ובלי פוזה אבי אברהם עושה פוזה
יהונתן נתן , מעגן מכאל  |  15.09.11
לכל התגובות