אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטריקס השלימה פרויקט שדרוג מערך האחסון בחברת נילית

מטריקס השלימה פרויקט שדרוג מערך האחסון בחברת נילית

עלות הפרויקט בחברת סיבי הניילון מוערכת בלמעלה מ-600 אלף שקל. שתי מערכות האחסון של נילית שודרגו למערכות חדשות של HP

07.09.2011, 12:12 | כתב כלכליסט
חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס השלימה באחרונה פרויקט שדרוג מערכת האחסון בחברת נילית, שבמסגרתו שדרגה מטריקס את שתי מערכות האחסון של החברה למערכות מתקדמות תוך שימוש בטכנולוגיית Storage Virtualization החדשה של HP. היקף הפרויקט מוערך בלמעלה מ- 600 אלף שקל.

במסגרת הפרויקט הוחלפה מערכת האחסון הראשית בנילית למערכת מתקדמת מסוג HP EVA6400 בנפח של 32 טרה-בייט, ובאתר המשני הוחלפה מערכת האחסון למערכת מתקדמת HP EVA4400, גם כן בנפח 32 טרה-בייט. כמו כן, לצד מערכות אלו הוטמעו מערכות NS מבית EMC.

הפתרונות החדשים הם ממשפחת EVA - משפחה של מערכי אחסון ארגוניים של חברת HP, העושה שימוש בטכנולוגית האחסון Storage Virtualization. לדברי מטריקס נועדה טכנולוגיה זו להעניק יתרונות בולטים בתחום האחסון, בעיקר מבחינת פשטות הניהול והתפעול, לצד ביצועים גבוהים ועלות פתרון נמוכה.

נילית עוסקת בייצור סיבי ניילון: מפעל החברה בישראל ממוקם במגדל העמק ובנוסף מחזיקה החברה מפעלי ייצור בארה"ב, גרמניה, איטליה וסין. פרויקט שדרוג מערכות האחסון נערך נוכח הגידול בפעילותה של החברה הוותיקה, ולדברי מטריקס נערך במטרה לתת מענה מקסימלי לצרכיה, תוך הגדלת החיסכון בעלויות. מטרת המהלך היא לסייע לחברה להמשיך במגמת הגידול בפעילות, ולהישאר מובילה עולמית בתחום ייצור סיבי ניילון לתעשיות הטקסטיל ומוצרי פלסטיקה לתעשיות האלקטרוניקה והרכב.

לדברי משה חגשור, מנהל תחום פרויקטים בחטיבת האינטגרציה ותשתיות של מטריקס, "המערכות החדשות שהוטמעו בנילית מאפשרות זמינות וביצועים גבוהים, ניצול גבוה של משאבי האחסון, יכולות שיכפול מידע בין מערכות EVA רחוקות וכן יכולות ניטור. מדובר במערכות אחסון מתקדמות ויעילות שיסייעו לחברה להמשיך בהתרחבות ובהיקף הפעילות ולייעל את ניהול החומרים".

סנדי פריד, מנהל מערכות המידע בחברת נילית, מסר כי "הצורך המרכזי היה שדרוג יכולת ההתאוששות מאסון של מערכות המחשוב בחברה. עד כה החזיקה החברה במערכות אחסון ישנות של HP. המערכות הישנות עמדו על קצת גבול הניצול המרבי, ועם גידול פעילות החברה והפער הגדל בין הדרישה ליכולות החלטנו לפנות למטריקס שם מצאנו צוות מומחים בעלי ניסיון וידע נרחב בהטמעות מוצרי HP, שהציעו לנו סקירה ובדיקה מקיפה של המערכת טרם המכירה והתאמה לצרכי הלקוח".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות