אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוסי מוריאל שוב מוכר: אטיוניטי תרכוש את רפליווב ב-7.8 מיליון ד'

יוסי מוריאל שוב מוכר: אטיוניטי תרכוש את רפליווב ב-7.8 מיליון ד'

רכישה פנים-ישראלית: 50 עובדיה של רפליווב, העוסקת בשמירה על אמינות המידע בתנועה, יעברו לאטיוניטי - שמצפה להכפלת הכנסותיה

07.09.2011, 18:19 | אסף גלעד

היזם הסדרתי יוסי מוריאל מוכר את חברת רפליווב (Repliweb) לאטיוניטי ב-7.8 מיליון דולר. רפליווב עוסקת באחד באחד הענפים הצומחים בתחום מערכות המידע: שמירה על אמינות המידע בתנועה (Managed File Transfer), שוק שמגלגל כ-800 מיליון דולר בשנה, לפי חברת המחקר גרטנר. בכך תמזג אל תוכה אטיוניטי, המעסיקה 50 עובדים, את רפליווב שמעסיקה 70 עובדים בקרית אריה שבפתח-תקוה.

הטכנולוגיה של רפליווב שומרת על המידע בזמן העברה של קבצים, ובין לקוחותיה ניתן למצוא את ספריית המסמכים של הבנק העולמי ואת חברת הציוד הבטחוני Rayethon שמפעילה תחנות מחקר מרוחקות.

כך מאפשרת המערכת של רפליווב לבנק העולמי לבצע תהליכי עדכון אוטומטיים, ומאפשר ניהול של אתרים בעלי נפח גבוה, כמו ספריית המסמכים הציבוריים של הבנק, המכילה מעל 65 אלף מסמכים. מוצר זה משתלב היטב במוצר של אטיוניטי: עדכון מסדי נתונים המשתנים כל הזמן.

רפליווב נחשבת לחברה השלישית שהקים מוריאל, לאחר סופטלינק ו-Whale communications, שנמכרה למיקרוסופט תמורת 76 מיליון דולר בשנת 2006. רפליווב הכניסה בשנת 2010 סכום של 8 מיליון דולר, היא חברה רווחית מאז 2003 וגייסה על פי אתר המחקר IVC למעלה מ-3 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים ומהקרנות ארגוקווסט ו-7 Venture Capital.

על פי הודעת אטיוניטי, רכישת רפליווב תוכל לאפשר לה להכפיל את הכנסותיה עד סוף 2012. החברה, הנסחרת כיום מעבר לדלפק בנאסד"ק, דיווחה על הכנסות של שלושה מיליון דולר ורווח נקי של 140 אלף דולר ברבעון השני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות