אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון - מתנה לחג: קונדואיט מחלקת בונוס ענק למאות עובדים צילום: יובל חן

פרסום ראשון - מתנה לחג: קונדואיט מחלקת בונוס ענק למאות עובדים

חברת האינטרנט מחלקת דיבידנד בהיקף של מאות מיליוני שקלים ל-250 עובדיה ול-100 עובדים לשעבר; כל אחד מהם יקבל בחודש הקרוב 800-200 אלף שקל. בודדים יזכו ליותר ממיליון שקל

11.09.2011, 22:49 | אסף גלעד

חברת האינטרנט הישראלית קונדואיט מצ'פרת את עובדיה; בצעד נדיר, שכולל לא רק את 250 העובדים בהווה, אלא גם כמאה עובדים לשעבר, מחלקת קונדואיט דיבידנד של מאות מיליוני שקלים. כל עובד צפוי לקבל בחודש הקרוב מענק נדיב שינוע בין 200 ל-800 אלף שקל. עובדים בודדים אף צפויים לקבל יותר ממיליון שקל. כל עובדי החברה המחזיקים באופציות יוכלו ליהנות מהדיבידנד, בכלל זה גם מזכירות ועובדי נקיון.

הסיבה לחלוקת הבונוס השמן היא הרווחיות הגבוהה של החברה, אשר לפי ההערכות מגיעה לעשרות מיליוני דולרים בשנה. הבונוס יחולק לעובדים בהמשך החודש, כמתנה לקראת ראש השנה.

קונדואיט, הממוקמת ברחובות, נחשבת לאחת מחברות האינטרנט הצומחות בישראל. היקף ההכנסות של החברה הפרטית נאמד השנה ב-200 מיליון דולר עד מיליארד דולר. החברה לא הגיבה להערכות אלה.

קונדואיט מאפשרת לכל בעל אתר ליצור סרגל כלים לדפדפן או אפליקציה לסמארטפון, המכילים תכנים, משחקים וחלונית חיפוש ממנה גוזרת החברה את הכנסותיה. היא מפיצה בסרגליה את חלונית החיפוש של בינג, מנוע חיפוש נדיב המשלם שני דולרים בממוצע על כל משתמש חדש המבצע חיפוש דרכו. נוסף על כך גוזרת החברה הכנסות מכל רכישה של מוצר המתבצע לאחר החיפוש בחלונית. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

84 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

84.
קבלה מעשית
ישראלים יקרים, זוהי "קבלה מעשית" - נתינה מביאה עימה שפע רב - רוחני וגשמי! מקבלי ההחלטות בחברה עושים בזאת צעד נדיר וחכם אשר בהתאם לעקרונות הקבלה המעשית, יזכה אותם בעתיד. עלינו ללמוד ולקחת דוגמא, מאנשים שהם ככל הנראה, מחוברים לטכנולוגיה של החיים. הייתי מצרפת לבונוס, הרצאה מאחדת לכל העובדים, בתחום הקבלה המעשית. שנה טובה.
עו"ד רוית בן סרוק , תל אביב  |  21.09.11
לכל התגובות