אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: מומחה למזיגת תה צילום מסך: Youtube

Play: מומחה למזיגת תה

אנחנו מקווים שהוא לא שכח להוסיף סוכר. וגם: פרסומת עם התאומים שתבעו את צוקרברג, תמונות מעודכנות מיפן, פסלי נייר בספריות ופגישה בין הביסטי בויז ל"כל אנשי הנשיא"

13.09.2011, 19:28 | שי רינגל

שעת התה

כשאומרים שהמלצרים בארץ לעולם לא יגיעו לרמת השירות של הקולגות מעבר לים, יש סיכוי טוב שמתכוונים לבחור הזה. אף פעם לא חשבנו שסרטון עם תה יפחיד אותנו כל כך.

בונוס: ריקוד הכדורים.

תעלומת פסל הספרים

 

אמן אנונימי, שאינו מוכן להזדהות בשום אופן, משאיר אחריו פסלי נייר יפהפיים בספריות בכל רחבי סקוטלנד. חלק מהפסלים הונחו בפומבי, חלק הוסתרו וייתכן שחלקם עדיין לא התגלו. מדובר כנראה בתוכנית הכי טובה שראינו מימינו לעידוד קריאה.

בחזרה ליפן

רגע של רצינות: חצי שנה עברה מאז אסון רעידת האדמה ביפן, והמדינה עדיין שרויה בהרס כבד ומלאה בעיי חורבות. למרות זאת, מנסה יפן ללקק את הפצעים ולהביט קדימה. בלוג התמונות של הבוסטון גלוב, The Big Picture, מביא תמונת מצב עדכנית.

אחים לצרה

בואו נדמיין את הסיטואציה הבאה: אתם תאומים זהים שהיה להם רעיון שיכול לשנות את העולם, אבל אז הגיע מארק צוקרברג וגנב לכם אותו, בית המשפט לא מוכן לתת לכם יותר כסף ממה שכבר קיבלתם בהסכם הפשרה, ומיציתם את כל ההליכים המשפטיים הקיימים על פני כדור הארץ. אם אתם במקרה האחים ווינקלבוס, אולי עדיף שתעשו פרסומת לפיסטוקים.

כל ילדי הנשיא

 

מצד אחד - הסרט הקלאסי "כל אנשי הנשיא" עם רוברט רדפורד ודאסטין הופמן. מצד שני - הביסטי בויז. התוצאה - סאבוטג'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות