אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: האם יעקב גלברד יעזוב את פרטנר לבדו? צילום: גלעד קוולרצ'יק

דיבידנדים: האם יעקב גלברד יעזוב את פרטנר לבדו?

וגם: דוד ברודט יתחיל חפיםפה לנשיא אגוד הבנקים עם יאיר סרוסי, מי הגיע לתערוכה של גדעון עמיחי, איך חגגו 60 בבנק אגוד ומה שווה נבחרת הכדורסל של פלאפון

19.09.2011, 08:39 | רון גרנות

מנכ"ל פרטנר יעקב גלברד עוזב את תפקידו אחרי שנה אחת בלבד, ועכשיו יהיה מעניין לראות אם המנהלים שמונו בזמן כהונתו יישארו בכיסאותיהם עת ימונה לתפקיד חיים רומנו. השדרה הניהולית בחברה שונתה מעט על ידי גלברד במהלך כהונתו הקצרה. זה התחיל במינויה של סמנכ"לית החטיבה הפרטית עינת רום, שהחליפה את ארז פז שעזב את החברה. פז, שכיהן בתפקיד מאז 2007, החליף את איריס בק. רום כיהנה עד אז כסמנכ"לית השירות בבטר פלייס. רום וגלברד עבדו יחד בפלאפון, שם היא כיהנה כמנהלת חטיבת שירות לקוחות.

לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש מינה גלברד את אבי זמיר, שפשט את מדיו בתום כהונה כראש אגף כוח אדם. זמיר נכנס לנעליה של מיכל דנא, שפרשה מהחברה בתום חמש שנים בתפקיד. סמנכ"ל הכספים זיו לייטמן, עד אז משנה למנכ"ל בחברת פז, החליף בחודש יוני האחרון את עמנואל אבנר, שעזב את החברה בתום חמש שנים בתפקיד. ואילו אבי קלפה מונה למנהל החטיבה העסקית בחברה בחודש אפריל השנה, במקומו של גיל רוזנפלד שפרש מהחברה. קלפה כיהן לפני כן כסמנכ"ל תפעול בחברת yes. אתמול אמר גורם בחברה כי הארבעה נבחרו לתפקיד בזכות כישורם ועל ידי איתור מועמדים ולא כמשרת אמון, למעט עינת רום. כל הארבעה לא כיהנו בפרטנר בתקופתו הקודמת של רומנו. נחכה ונראה אם אכן המנכ"ל החדש ינקוט מדיניות של מינימום תנודתיות כפי שהעריכו אתמול בכירים בפרטנר.

ברודט במקום סרוסי

דוד ברודט, צילום: מאשה גלן דוד ברודט | צילום: מאשה גלן דוד ברודט, צילום: מאשה גלן

יו"ר לאומי דוד ברודט ויו"ר הפועלים יאיר סרוסי יחלו את החפיפה לתפקיד נשיא איגוד הבנקים במהלך כנס קרן המטבע הבינלאומית בוושינגטון. השניים ייפגשו בסוף השבוע בארוחת הבוקר שיקיים בנק הפועלים לבנקאים מכל העולם. אתמול בחר הוועד המנהל של איגוד הבנקים את ברודט לתפקיד נשיא האיגוד במקומו של סרוסי המסיים קדנציה בת שנתיים. "הבנקים הישראליים", אמר אתמול ברודט, "יוכלו להוכיח את יכולתם לשמור על יציבות ועוצמה גם אם חלילה יתממשו תרחישים קשים".

גדעון עמיחי רב־תחומי

הפרסומאי גדעון עמיחי, מבעלי שלמור אבנון עמיחי, פתח בסוף השבוע בגלריה דניאל בתל אביב את התערוכה שלו, ששולבה עם השקת ספרו "לא, לא, לא, לא, כן". הפרסומאים וחבריו של עמיחי מהברנז'ה צבאו על המקום כדי להתרשם מהעבודות ולקנות את הספר. יותר מ־150 עותקים נמכרו בערב. באו: אלכס גלעדי, איריס בראל, גבי רוטר שהגיע רכוב על אופניו, שלומי אבנון, רמי ואירינה שלמור, ראובן אדלר, יורם אלטמן, יאיר ניצני, צביקה ליבליך, אורן יניוב, גיא ברעם, אורי שנער ורוני בראון. בתערוכה מוצגות עבודות מתקופת לימודיו של עמיחי בבצלאל, וכן מבחר איורים למגזין "ניו יורקר" וצילומים ממסעותיו ברחבי העולם.

אלכס גלעדי וגדעון עמיחי אלכס גלעדי וגדעון עמיחי אלכס גלעדי וגדעון עמיחי

חג'יג'ה באיטליה

 

בקבוצת הנדל"ן חג'ג', שבבעלות צחי חג'ג' ועידו חג'ג', הוציאו בסוף השבוע את 60 העובדים לנופש בקלאב מד אוטרנטו שבאיטליה. גם עובדי חברת הנדל"ן ברגרואין רזידנטיאל, יזמי מגדל מאייר ברוטשילד (שקבוצת חג'ג' מחזיקה בשותפות במניותיה), נטלו חלק לצדם של עובדי משרד עורכי הדין חג'ג'־בוכניק־ויינשטיין. עידו חג'ג', מנכ"ל ושותף בקבוצה, סיכם את החוויה: "במהלך השנה האחרונה גם יצאנו לבורסה וגם יזמנו פרויקטי ענק כמו מגדלי הצעירים, מגדלי הארבעה, חג'ג' על איינשטיין ועוד. לעובדים מגיע להתפנק קצת".

בנק אגוד חוגג 60

יו"ר בנק אגוד זאב אבלס והמנכ"ל חיים פרייליכמן ציינו עם לקוחות נבחרים את חגיגות ה־60 לבנק. באירוע, שהתקיים ביום חמישי, הופיע גידי גוב, ונכחו בו בין השאר בעלי המניות בבנק: ישעיהו לנדאו ובנו יגאל לנדאו ויצחק מנור. פרייליכמן שוחח עם גוב לפני תחילת המופע על אוכל סיני. גוב המליץ לפרייליכמן לבקר בסין ואמר שזהו טיול חובה, "במיוחד לחובבי נודלס". פרייליכמן התחייב שבקרוב זה יקרה.

הניצחון של פלאפון

רובי אלמוג, מנהל אגף לוגיסטיקה ובקרה תקציבית בפלאפון, יכול להגיע הבוקר לעבודתו מחויך מתמיד. אתמול זכתה קבוצת הכדורסל של פלאפון שהוא מאמן במקום ראשון בגמר הליגה למקומות עבודה שהתקיים באילת. הכדורסלנים של פלאפון ניצחו את עיריית תל אביב בתוצאה צמודה של 46:48, אחרי שניצחו בחצי הגמר את חברת החשמל. אנשי קבוצת הכדורגל של פלאפון הסתפקו במקום השני לאחר שהפסידו לעיריית רמת גן.

מבחן פופולריות: הוזמנתם לאירוע של אגודת ידידי מוזיאון ישראל?

 

האירוע: אגודת הידידים של מוזיאון ישראל, בראשות רחל ומשה ינאי, מקיימת ערב גאלה לטובת פעילויות חינוך עבור בני נוער וחיילים באגף הנוער של המוזיאון. היעד: איסוף של 2 מיליון שקל.

הפרטים: יום שלישי, 21 בספטמבר, 18:00, מוזיאון ישראל.

המזמינים: בין נותני החסות ורוכשי הכרטיסים: סוזי ודן פרופר, יאיר וגדעון המבורגר, סמדר ברבר־צדיק, יעל ורמי אונגר ואיש העסקים פיליפ וייל, שרכשו, כל אחד, שולחן לעשרה אנשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות