אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": אסף כהן שכח את הצינון בדרך לחברת הייעוץ

בלעדי ל"כלכליסט": אסף כהן שכח את הצינון בדרך לחברת הייעוץ

סמנכ"ל בכיר לכלכלה במשרד התקשורת שפורש מתפקידו יתחיל בעבודה חדשה בחברת הייעוץ האסטרטגי־פיננסי גיזה־זינגר־אבן

20.09.2011, 09:33 | רון גרנות
בשבוע שעבר פורסם ב"כלכליסט" כי אסף כהן, סמנכ"ל בכיר לכלכלה במשרד התקשורת, עוזב את תפקידו לאחר כעשור. ולאן פניו מועדות כעת? ל"כלכליסט" נודע כי מיד אחרי החגים יתחיל כהן בעבודה חדשה בחברת הייעוץ האסטרטגי־פיננסי גיזה־זינגר־אבן. הבעיה היא שהוא אינו מתכוון לקחת על עצמו תקופת צינון.

כדי להבין מה הבעיה בוויתור על הצינון, כדאי להתבונן על פועלה של גיזה־זינגר־אבן. בחודשים האחרונים עוסקת החברה בין השאר במתן ייעוץ ל־HOT במסגרת המיזוג עם מירס - נושא שאינו זר לכהן. בתפקידו במשרד התקשורת לא רק שהוא נחשף ישירות לנושאים הקשורים ל־HOT, אלא היה בעל השפעה על עניינים אלה. באחרונה הוא גם כיהן כיו"ר ועדת המכרזים במשרד, והיה מעורב בהענקת רצועות תדרים לחברות הסלולר החדשות גולן טלקום ומירס.

אך פה לא מסתיימת ההשקה בין חברת הייעוץ לקריירה של כהן במשרד התקשורת. לאחרונה אף ביצעה גיזה־זינגר־אבן הערכת שווי לחברת נטוויז'ן כחלק מהמהלכים לרכישתה על ידי סלקום, במסגרת התהליך שבו היא נרכשה בידי סלקום. כהן כיהן בוועדת חייק שהמליצה לשרי התקשורת והאוצר על מדיניות הרגולציה בתחומי התקשורת הקווית. הוועדה אמורה להגיש את מסקנותיה הסופיות בשבועות הקרובים, ממש בסמוך לסיום כהונתו של כהן.

אתמול אמר הסמנכ"ל הפורש כי הוא מסרב להתייחס ספציפית לשם החברה שאליה הוא עובר, אך הוסיף כי הוא אינו רואה כל בעיה במעבר, אפילו לא בעיה תאורטית. "חוץ מליצור תחושה לא נעימה אני לא רואה יתרון בפרסום הסיפור", הוסיף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
אתם מסמנים את המטרה הלא נכונה
ד"ר אסף כהן הוא מהאנשים המוסריים והרציניים ביותר שפגשתי,אמנם ההכירות שלי איתו היא של יחסי מרצה-סטודנט במסגרת MBA במנהל עסקים, ובדרך כלל כקורא אני מתקומם על קשרי ההון שלטון והמעבר של בכירים בסקטור הציבורי לתפקידים בעלי ניגוד עניינים במגזר הפרטי. העובדה שהוא לא נחת היישר בתפקיד בכיר באחת מחברות הסלולר (וגם אין סיכוי שזה יקרה) מעידה כאלף מונים על ההגינות שפעולתו....בקיצור סימנם בכלכליסט את המטרה הלא נכונה בהצלחה לאסף! http://www.facebook.com/isa.exam http://www.miktzoit.co.il עוז שמש
עוז שמש , מקצועית א  |  20.09.11
1.
אתם מסמנים את המטרה הלא נכונה
ד"ר אסף כהן הוא מהאנשים המוסריים והרציניים ביותר שפגשתי,אמנם ההכירות שלי איתו היא של יחסי מרצה-סטודנט במסגרת MBA במנהל עסקים, ובדרך כלל כקורא אני מתקומם על קשרי ההון שלטון והמעבר של בכירים בסקטור הציבורי לתפקידים בעלי ניגוד עניינים במגזר הפרטי. העובדה שהוא לא נחת היישר בתפקיד בכיר באחת מחברות הסלולר (וגם אין סיכוי שזה יקרה) מעידה כאלף מונים על ההגינות שפעולתו....בקיצור סימנם בכלכליסט את המטרה הלא נכונה בהצלחה לאסף! עוז שמש http://www.facebook.ccom/isa.exam
עוז שמש  |  20.09.11