אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחר: חשש משביתה באייר קנדה צילום: בלומברג

מחר: חשש משביתה באייר קנדה

זאת, בעקבות אי הסכמות עם הדיילים לגבי הסכם עבודה. נוסעים יוכלו לשנות את תאריך טיסותיהם ללא תשלום, בכפוף לזמינות המושבים

20.09.2011, 13:07 | יסמין גיל

חשש משביתה באייר קנדה מחר (ד') החל מ-1:00 בלילה שעון מקומי בקנדה. זאת, בהמשך להתראה שקיבלה הנהלת החברה מהאיגוד הקנדי לעובדי ציבור (CUPE) המייצג 6,800 דיילים, בעקבות אי הסכמות לגבי הסכם קיבוצי חדש. דיילי החברה צפויים לערוך היום כנסים בערים שונות ברחבי המדינה, בין היתר במונטריאול, טורונטו, קלגרי וונקובר. אייר קנדה מפעילה טיסות בין תל אביב לטורונטו ובחזרה.

מהחברה נמסר כי זו תאפשר ללקוחותיה אשר הזמינו טיסות עד ל-24 בספטמבר, "לדחות את טיסותיהם לתאריך מאוחר יותר, לא יאוחר מה-9 בדצמבר 2011, ללא כל תשלום נוסף, בכפוף לזמינות מושבים". התאריכים יתעדכנו בהתאם להתפתחויות.

לקוחות החברה שמעוניינים לשנות את טיסותיהם, יוכלו לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט של אייר קנדה, במוקד הטלפוני של נציגות החברה בישראל או אצל סוכני הנסיעות אם הכרטיסים נרכשו דרכם. "במקרה בו תפרוץ השביתה, אייר קנדה תפעיל את מערך טיסותיה באופן חלקי ותפנה את הלקוחות לטיסות חלופיות באמצעות חברות תעופה שותפות", נמסר מהחברה.

האיגוד הקנדי לעובדי ציבור (CUPE) מסר אתמול כי לאחר סבבים אינטנסיביים של משא ומתן שהחלו כבר ביום ראשון, הן האיגוד והן ההנהלה לא הגיעו לסיכומים. בהודעת האיגוד נמסר: "מרתון השיחות בין הצדדים הסתיים לאחר שדובר אייר קנדה העליב מגשר ונציג איגוד בכך שתיאר את מאמציהם כ'בולשיט'. השיחות נעצרו לאחר התקרית. האיגוד מקווה שהשיחות יחלו שוב ברגל ימין".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות