אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוזרת קופון - וריפון ישראל משיקה קופונים אלקטרוניים צילום: בועז אופנהיים

גוזרת קופון - וריפון ישראל משיקה קופונים אלקטרוניים

הקופון האלקטרוני שפיתחה וריפון ניתן ללקוח באמצעות קוד אישי, ללא צורך בהדפסתו. מימוש הקופון יתבצע באופן אלקטרוני על ידי הקופות בבית העסק

21.09.2011, 09:17 | כתב כלכליסט

וריפון ישראל הודיעה כי היא נכנסת לתחום הקופונים ומשיקה קופונים אלקטרוניים, אשר ניתנים למימוש באמצעות קוד אישי. לדברי לייזי ינאי, נשיא וריפון ישראל, "וריפון ישראל מגדירה מחדש את כללי המשחק בענף הקופונים. הפיתרון שפיתחנו יהפוך את תהליך הנפקת הקופונים ומימושם לקל, מהיר, יעיל וחסכוני עבור בית העסק, הלקוח וחברת הקופונים".

לדברי ינאי, "ענף הקופונים הפך לחלק אינטגרלי בחיי הצרכן הישראלי, והוא צפוי להפוך לאפיק צריכה מרכזי בישראל בשנים הקרובות. זה אך טבעי שוריפון ישראל תיכנס לפעול גם בענף זה ולהציע פתרונות טכנולוגיים לייעול בענף".

אמיר רביד, דירקטור לשיווק ופיתוח עסקי בחברת וריפון ישראל מסביר כי כיום, קיימות שתי דרכים למימוש קופונים. האחת - דרך ממשק אינטרנט, אשר מחייב חיבור אינטרנטי נוסף בבית העסק ומתאפשר באחוז נמוך עסקים. הדרך שניה היא באמצעות טבלאות אקסל הכוללות את קודי הקופונים למימוש ומחולקות לבתי העסקים על ידי חברות הקופונים. בשיטה זו קיימים מספר חסרונות: הלקוח נאלץ להדפיס את הקופון ולהציגו בעת הגעתו למקום מימוש ההטבה, ובית העסק מבצע אימות קוד אל מול רשימת קודים בטבלה, מה שיכול להוביל לטעויות וכפילויות מימוש.

הפתרון של וריפון מבטל את הצורך בחיבור אינטרנטי נוסף בבית העסק, חוסך מהלקוח את הצורך בהדפסת הקופון, ומאפשר מימוש מידי באופן אלקטרוני בעמדת המכירה של בית העסק. בנוסף, הלקוח יוכל לבחור את הסניף בו הוא מעוניין לממש את הקופון בעת המימוש, ללא צורך בהגבלת הסניף בעת הרכישה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות