אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנפקת זכויות מוצלחת לאינטק פארמה - גייסה 10.8 מיליון שקל צילום: shutterstock

הנפקת זכויות מוצלחת לאינטק פארמה - גייסה 10.8 מיליון שקל

סך התמורה העתידית במקרה של מימוש מלא של כתבי האופציה שהונפקו עשויה להסתכם בכ-10 מיליון שקל נוספים

21.09.2011, 10:56 | שניר הנדלר
חברת אינטק פארמההשלימה בהצלחה הנפקת זכויות לבעלי המניות וגייסה 10.8 מיליון שקל. בידי החברה התקבלו הודעות ניצול לרכישת 99.96% מכלל יחידות הזכות שהוצעו – כך עולה מהודעה שפרסמה היום (ד') החברה העוסקת בהשבחת תרופות קיימות.

במסגרת ההנפקה הוצעה לכל בעל מניות, המחזיק ב-20 מניות רגילות, יחידת זכות אחת, המורכבת משתי מניות רגילות וכתב אופציה (סדרה 2), במחיר כולל של 1.3 שקל ליחידת זכות. סך התמורה העתידית במקרה של מימוש מלא של כתבי האופציה (סדרה 2) עשויה להסתכם בכ-10 מיליון שקל נוספים, תוספת המימוש לכל כתב אופציה הינה 1.2 ש"ח (לא צמוד). האופציות ניתנות למימוש בתוך זמן קצר ויפקעו ב-30 ביוני 2012. הנפקת הזכויות לא הובטחה בחיתום.

לאינטק פארמה בניהולו של גיורא קרני טכנולוגיה מוגנת פטנט המאריכה את משך הספיגה של תרופות הנספגות בעיקר בחלק העליון של המעי על ידי השהייתן בקיבה לפרקי זמן ארוכים. מערכת הנשא הייחודית שפיתחה החברה – גלולת האקורדיון, נמצאת בניסוי קליני שלב 2b המשלב את הגלולה עם תרופת הלבודופה המיועדת לחולי פרקינסון וכן נמצאת בניסוי שלב 2 המשלב את הגלולה עם תרופת הזלפלון (Zaleplon) לטיפול בהפרעות שינה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות