אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: לברוח מזומבים ברחוב צילום מסך: Youtube

Play: לברוח מזומבים ברחוב

משחק חדש שינתק אתכם מהמחשב ויגרום לכם לרוץ. וגם: איש הקווים קם לתחייה, לפתח את אי הארנב, האופנוע מ"טרון" הופך למציאות ופרידה מ-REM המתפרקת

22.09.2011, 19:43 | שי רינגל

 

זה הזמן לרוץ

 

המשחק הבא, שנמצא בשלבי פיתוח, לא נועד לחבר אתכם למחשב או לקונסולה, אלא דווקא לברוח לכם לרוץ - וכמה שיותר מהר. אתם רצים לכם ברחוב, כשבאוזניות שלכם רץ סיפור שמכניס אתכם למשחק. אתם בורחים מזומבים, אוספים חפצים, פותחים משימות חדשות ובורחים מעוד זומבים.

המשחק אמור לצאת ברבע הראשון של 2012, ואפשר לסייע לזה לקרות בעמוד הקיקסטרטר שלו.

איש קווים

 

גם אנשים שלא יודעים לצייר יכולים ליצור איש קווים. במשחק הבא איש הקווים שלכם יקום לחיים, ואתם תעזרו לו להסתדר בעזרת הציורים שלכם.

אי הארנב

 

ראביט איילנד, הממוקם באמצע אגם מים מתוקים לא רחוק מחופה של מישיגן, הוא פיסת הטבע נטושה ונדירה בארה"ב. האי נקנה ע"י רוב גורסקי, שהחליט לפתח אותו, לבנות בו מרכז קהילתי אמנותי, ובו זמנית לשמור את הטבע הנדיר ששוכן בו. לשם כך הוא פתח בפרויקט קיקסטארטר שנעד לגייס משאבים למטרות החשובות הללו. במקביל מעדכן רוב בבלוג שלו על הפיתוח וההתקדמות בהגשמת חזונו.

האופנוע הבא שלנו

 

אחד הדברים היחידים שהיו טובים בסרט "טרון" שיצא השנה (יהיה עוד אחד ילדים, לא לדאוג), הוא האופנוע הזוהר והיפהפה שהופיע שם. הטרון פוד, אם תרצו. עכשיו מישהו הופך את החזון למציאות, ויוצא לסיבוב בשכונה. (דרך Mashable)

צלילי סופ"ש

 

זה הזמן להיפרד מ-REM, שהתפרקו השבוע אחרי 30 שנה. "הניו יורקר" הכינו מיקסטייפ שלם לפרידה, וכאן תוכלו לקרוא את כתבת השער שהופיעה ב"רולינג סטון" ב-1987. המדור, מצדו, נזכר בשיר היפה הבא. תנו להם כבוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות