אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי חדשות 10 עתרו לבג"צ נגד המעבר לירושלים צילום: מיקי אלון

עובדי חדשות 10 עתרו לבג"צ נגד המעבר לירושלים

טוענים כי המעבר מהמרכז לירושלים "מהווה פגיעה קשה בתנאי העבודה". שלשום מחק בית המשפט המחוזי בירושלים את בקשתם משום שאין בסמכותו לדון בנושא

22.09.2011, 20:20 | שלי פריצקר

עובדי חדשות 10 לא מוותרים על המאבק נגד המעבר לירושלים: הגישו עתירה לבג"צ נגד חדשות 10, ערוץ 10 והרשות השנייה בבקשה להוציא צו ביניים שימנע את המעבר לירושלים. לשלושת הגופים יש 10 ימים להשיב לדברים.

שלשום מחק בית המשפט המחוזי בירושלים את עתירת עובדי החדשות, בטענה שאין לו סמכות לדון בסוגיה וכי דיון בנושא צריך להתקיים בבג"צ.

העובדים טיוענים כי המעבר מהמרכז לירושלים "מהווה פגיעה קשה בתנאי העבודה ובזכות הבסיסית לחופש עיסוק ופרנסה".

ערוץ 10 אמור בשבוע הבא לדווח לרשות השנייה על המיקום הסופי שאליו הוא מתכוון להעביר את חברת החדשות בירושלים עד סוף השנה. כרגע עומדים על הפרק בנייני האומה ואולפני ג.ג בנווה אילן. אם הוא לא יבצע את המעבר כנדרש בחוק הוא לא יוכל לבקש רישיון שידורים בחודשים הקרובים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
לא עובד ערוץ 10 אבל חושב אחרת
אם היו מעבירים את מקום העבודה שלכם עשרות קילומטרים ממקומו היום, מה זה היה עושה לחיים שלכם? נגיד אתם גרים בנתניה ועובדים בתל אביב - משלמים פחות על הדירה ונוסעים שעה בבוקר לעבודה. לא נורא. מה אם תבעו מנתניה לירושלים כל יום? איך תראו בכלל את המשפחה? מה עם העלות של הנסיעות הלוך ושוב? (בהנחה שיש שתי מכוניות במשפחה, אם בכלל) אתם יכולים לעבור באמצע שנת הלימודים של הילדים כל כך רחוק? ומה אם אתם תומכים בהורים זקנים? ונניח שאתם נשארים בנתניה ונוסעים כל יום לעבודה ואתם אישה שבעלה במילואים והילד נפצע - שעה וחצי נסיעה כדן לקחת אותו לבית החולים? תחשבו קצת.
קול שונה  |  25.09.11
לכל התגובות