אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ 10 הודיע לרשות השנייה שיעביר את חברת החדשות לנווה אילן עד 15 בדצמבר צילום: אלדד רפאלי

ערוץ 10 הודיע לרשות השנייה שיעביר את חברת החדשות לנווה אילן עד 15 בדצמבר

עלות המעבר לאולפנים הסמוכים לירושלים מוערכת ב-20-15 מיליון שקל; גם חברת החדשות של ערוץ 2 שוכנת בנווה אילן

26.09.2011, 16:30 | שלי פריצקר

הפעם זה אולי סופי: ערוץ 10 הודיע היום (ב') לרשות השנייה כי יעביר את חברת החדשות לאולפני ג.ג בנווה אילן עד ה-15 בדצמבר השנה.

ראשי הערוץ הכריזו לפני מספר חודשים חגיגית כי יעברו לאולפני הבירה jcs של אחד מבעלי המניות, רון לאודר אולם האופציה נפלה מטעמים טכניים שייקרו את העלויות. מאז נבחנו שתי אופציות: בנייני האומה בתוך ירושלים, וכפי שנכתב לראשונה ב״כלכליסט״ גם אולפני ג.ג שבנווה אילן - שם שוכנת חברת החדשות של ערוץ 2.

עלות המעבר צפויה לעמוד על 20-15 מיליון שקל. לכך מתווספות עוד עלויות שנתיות כמו הסעת עובדים מהמרכז. האופציה של נווה אילן היא הזולה מבין השתיים שכן מעבר לתוך העיר יקר יותר. לחברת חדשות 2 מדובר בתוספת תקציבית של 10 מיליון שקלים מדי שנה.

כחלק מתנאי הארכת הזיכיון הערוץ היה צריך להודיע עד היום להיכן הוא מתכוון לעבור אולם בשבוע שעבר ביקש דחייה של מספר ימים מהרשות השנייה, אותה לא קיבל וכאמור היום הודיע על המיקום החדש בפאתי ירושלים.

אתמול הודיע מנכ״ל הערוץ, יוסי ורשבסקי, בהרמת כוסית לראש השנה לעובדים כי אחרי החגים צפוי להיכנס משקיע חדש לערוץ.

 

מערוץ 10 נמסר: ״אנחנו נקיים את החוק״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ערוץ 10 לא מתפקד כי הרמה של חלק גדול מהכתבים נמוך ולכן הרייטינג נמוך
הבעיה היא לא איפה נימצא האולפן של ערוץ 10 הבעיה היא לונדון וקירשנבאום, גיא פינס, ועוד תכניות שהרייטינג שלהם 5 או פחות. צריך למצא כתבים שמביאים רייטינג גבוה כמו אלון בן דוד ויחזקאלי הכתב לעיניני ערבים. הכתבת לצרכנות והבריאות שתיהן על הפנים וכן חלק מהכתבים ביומן של יום שישי. קדימה ערוץ 10 תראו לנו שאתם מתחרים בערוץ 2.
שקי מרלהה , הרצליה  |  30.09.11