אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרד: "אירופה הייתה נקודת האור ברבעון" צילום: בלומברג

הרד: "אירופה הייתה נקודת האור ברבעון"

הנשיא המשותף של אורקל מארק הרד מדבר לראשונה מאז הצטרף לחברה בשנה שעברה: "אנחנו מתמקדים בהוספת ערך ללקוחות. אם אין בזה קניין רוחני של אורקל, אז עדיף כבר שתקנו ממישהו אחר"

27.09.2011, 13:19 | סוכנויות הידיעות

"אירופה הייתה נקודת האור שלנו ברבעון האחרון", אמר הנשיא המשותף של אורקל מארק הרד, בראיון ראשון מאז הצטרף לחברה בשנה שעברה מהמתחרה HP. הרד סיפר לבלוג AllThingsD כי אורקל חווה תנופה טובה בחברות באירופה, שם רשמה עלייה של 14% בהכנסות הרבעוניות שפרסמה השבוע.

"כשאני בוחן כל סגמנט של העסקים שלנו באירופה, אם אקרא לך את שיעורי הצמיחה של כל אחד מסגמנטי המוצר שלנו, הנתונים יהיו עקביים ביותר", אמר הרד. "לא הייתה לנו עסקה אחת גדולה שבלטה מעל כולם".

הרד התייחס גם למצבה של חטיבת החומרה של אורקל, שמורכבת בעיקר חברת סאן אותה רכשה בשנה שעברה. הוא חזר על הכרזתו שאורקל מתכוונת למקד את רוב מאמציה במכירת חומרה שמכילה יותר קניין רוחני של אורקל, שהיא בעלת מחיר ושולי רווח גבוהים יותר.

"אנחנו מתמקדים בהוספת ערך ללקוחות. אם אין בזה קניין רוחני של אורקל, אז עדיף כבר שתקנו ממישהו אחר", אמר הרד. "כל המוצרים שלנו נועדו להיות הטובים ביותר מסוגם בשווקים שהם משרתים. אם מדובר במוצר שמגיע מצד שלישי ועובר דרך אורקל מבלי שנוסיף לו ערך מוסף, אז אין לנו עניין בזה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות