אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצרכנים ניצחו: גם שטראוס וטרה מורידות מחירים צילום: שלומי ארביב

הצרכנים ניצחו: גם שטראוס וטרה מורידות מחירים

כמה שעות אחרי תנובה, הודיעה גם שטראוס כי בעקבות הורדת מחיר המטרה של החלב, הגבינות הלבנות מתוצרתה יוזלו ב-12% והמילקי יוזל ב-8%; טרה: "נוריד מחירים בהתאם להורדת מחיר המטרה וירידות המחירים בשוק"

02.10.2011, 17:36 | אורנה יפת

זה היה צפוי, ועכשיו זה גם רשמי. כמה שעות לאחר שתנובה הודיעה על הוזלה של מוצרים רבים בשיעור של עד 15%, מצטרפת שטראוס למהלך ומודיעה אך היא על הוזלת מוצרים. גם טרה הודיעה כי תוריד מחירים,

משטראוס נמסר, כי בעקבות הורדת מחיר החלב הגולמי ב-1.8% (3.8 אגורות לליטר ), יירדו מחירי מוצריה בקטגוריית הגבינה הלבנה ב-12%. כמו כן, מחיר המילקי יירד ב-8%, כך שמחירו לקמעונאי יעמוד על 2.06 שקלים.

לטבלת המחירים החדשה של שטראוס לחץ כאן

מטרה נמסר, כי "טרה תמשיך לדאוג לקהל צרכניה ותוריד את מחיריה בהתאם להורדת מחיר המטרה וירידות המחירים בשוק".

רשת המזון "כמעט חינם" הודיעה שהיא תומכת בכל הפחתת מחירים קבועה ולא ע"י מבצעים. "הרשת תפעל בשיתוף פעולה עם תנובה לקביעת מחירים מוזלים. בשעות הקרובות אנו נוזיל את המחיר לצרכן ב-15% ומעלה לכל המוצרים.

אנו קוראים לכל היצרנים להוריד את המחירים, המחאה חשובה והצלחתה חשובה עוד יותר למען עתידנו", נמסר מ"כמעט חינם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
לא ניצחו ולא כלום
אל תתנו לצוות היחצנים המשופשף לבלבל אתכם- שום דבר לא השתנה. גם אם יורידו את המחיר של הקוטג' והוא יעלה שקל וחצי, זה כיוון שיפטרו שם חצי מהעובדים הזוטרים ויורידו את השכר לכל השאר. המחירים הם לא הבעיה, בדיוק כמו שהתקציב הוא לא הבעיה. הבעיה היא בגישה, ועל זה נלחמים. וממקום מושבי הרחוק אני שואל מה ששאלתי את חברי בישראל שיצאו למחות ברחובות בישראל- למה שישתנה משהו? ואני לא שואל את זה מתוך התנשאות, או ציניות, אלא שואל בענייניות- איזה קלף יש לציבור, לאיים איתו על קובעי ההחלטות? המחאה מוצדקת לאורך כל הדרך, אבל לעניות דעתי המחאה לכשכעצמה לא ממש משנה לבעלי השליטה שבזה הרגע ממש נוחרים קלות במטוס הפרטי שלהם בדרך למסיבה בניו יורק. אתם חושבים שהם מוחים דמעה? נעלבים? הם מרימים טלפון לרואה החשבון שאומר להם לא לדאוג, כי אין תחרות רצינית לתאגיד החברות שבשליטתם, והם חוזרים לנמנם במטוס. עד עתה שביתת הרופאים היא הדבר היחיד שנראה שבאמת יזעזע משהו, וגם זה רק יפגע בחולים התמימים, כי חברינו הטייקון לקח את אבא לכמה ימים לבקר את דוקטור גרינברג במנהטן, אולי הוא יוכל לעזור לו. כל ה"מחאות" הללו מנסות לפנות למצפון של אנשים שמעולם לא נסעו באוטובוס. צריך להפסיק לחשוב כמו אזרחים עם יכולת השפעה (כי זו פיקציה. אין יכולת השפעה וגם לא בקלפי), ולהתחיל לחשוב כמו אנשי עסקים בקרב על שליטה. מהם התמריצים? מהם המנופים והלחצים? על אילו כפתורים ללחוץ?
בוב , בכלל מטורונטו  |  03.10.11
16.
אין לקרן אייפקס מה לחפש אצל תנובה
אם מחר יחליטו תושבי ישראל להחרים את טורקיה, תנובה לא תצטרף לחרם כי מטרתה הינה לעשות כמה שיותר כסף. לפיכך אני מחרים את תנובה גם הלאה, עד אשר תעבור לידיים ישראליות. תנובה בבעלות יצחק תשובה תדע לעמוד לצד תושבי שיראל בשעת מבחן. תנובה בבעלות זרים לא תעשה כן, אלא אם כן יש בכך רווח כלכלי. לכן אין לקרן אייפאקס מה לחפש בחברות כמו תנובה. מילא בעלות על פסגות, אבל על תנובה???? חס ושלום. אני ממשיך להחרים את תנובה עד אשר תחזור לידיים ישראליות.
ם  |  03.10.11
15.
תנובה
כל הכבוד לאריק שור מנכל תנובה ולזהבית על הורדת המחירים קדימה עופרה כל השמנת אצלך את צריכה להוריד מחירים בכל המוצרי חלב ביותר מ20 אחוז ואת האקטימל בחצי לפחות את המעדנים והיוגורטים לפחות ב30 אחוז יש לכם הרבה שמנת כל המוצרים שלך וגם את כל סוגי הסלטים ממתינים למען הצרכנים הסובלים
עדי צים , פתח תקוה  |  02.10.11
לכל התגובות