אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באיחור לא קל: הכדורגלנים הישראלים מגיעים לפייסבוק צילם: Shutterstock

באיחור לא קל: הכדורגלנים הישראלים מגיעים לפייסבוק

שדרן הרדיו לירון תאני ודובר הפועל תל אביב לשעבר, גבע תלם, יקדמו שחקני ישראלים במדיה החברתית

03.10.2011, 13:40 | כתב כלכליסט

שדרן הרדיו ואיש התקשורת לירון תאני חבר לאחרונה לדובר הפועל ת"א לשעבר, גבע תלם, ויחד הקימו השניים מיזם משותף לייצוג ספורטאים ברשתות החברתיות השונות ששמו : t+t Social Media Consulting.

לפני כשבוע עלה לאוויר דף הפייסבוק הרשמי של שחקן הפועל ת"א, אביחי ידין, שמצטרף לצמד כוכבי הפועל ת"א בעבר הלא רחוק, גיל ורמוט ואיתי שכטר (למעלה מ-16,000 אלף לייקים), אשר מחזיקים אף הם בדף דומה ודואגים לעדכונו השוטף, לטובת אלפי האוהדים שעוקבים אחריהם.

אחרי אביחי ידין עוקבים כבר יותר מ-600 אוהדים, והצמד תאני-תלם מאמינים שזוהי רק ההתחלה.

"מטרת המיזם היא לתת לספורטאי כלים להתמודד עם המציאות הדיגיטלית בה אנו חיים, לתת לשחקן פלטפורמה תקשורתית בה יוכל להגיד את הדברים שחשובים לו ישירות לאוהד ולא דרך אמצעי תקשורת זה או אחר שיסנן את הדברים", מסביר תאני. "כמי שהיה לצידם של שחקנים רבים בשעות משבר, היכולת לומר ולנסח את הדברים כפי שהם ולהגיש אותם ללא מסכות לאוהדים שעוקבים אחריהם בדריכות, היא אמצעי מושלם". 

תלם מוסיף: "עבור כל שחקן נוצר, מלבד דף פייסבוק, עמוד יוטיוב רשמי משלו, שם יעלו קטעים שצילם, בכיכובו ומחייו הפרטיים. הבחירה בפייסבוק היא מובנת מאליה, השחקנים רוצים לשמור על פרטיות בחשבון הפרטי שלהם ויחד עם זאת ליצור קשר ישיר עם אלפי אוהדיה".

איתי שכטר אומר: "הפעילות המוצלחת בדף הביאה קרוב ל-11,000 אלף עוקבים, למעלה ממחציתם גרמנים אוהדי קייזרסלאוטרן. בזכותם, וגם בשבילם, אני לומד גרמנית ואף מעלה קטעי וידאו שלי לומד גרמנית. הדף הרשמי הוא כלי רב עוצמה לשיתוף מידע לאלפי אנשים ואני מאוד מרוצה מההצלחה שלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות