אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האוהדים ישתפו פעולה עם משרד הספורט במאבק נגד אלימות וגזענות צילום: טל שחר

האוהדים ישתפו פעולה עם משרד הספורט במאבק נגד אלימות וגזענות

כך סוכם במפגש בהשתתפות נציגי משרד הספורט, נציגי המשרד לביטחון פנים, ארגון 'היציע' ועמותות ארגוני אוהדים המאוגדות בו

03.10.2011, 13:28 | כתב כלכליסט

במפגש בין ראשי משרד הספורט, בראשות ראש מינהל הספורט ד"ר אורי שפר לבין נציגים מאגף 'מצילה' במשרד לביטחון פנים לראשי וארגון 'היציע', ארגון אוהדי הכדורגל בישראל, החליטו הצדדים לשתף פעולה בנקיטת צעדים למיגור האלימות בספורט בישראל.

במהלך הישיבה העלו הצדדים כמה רעיונות לשיתוף פעולה. ראשי ארגון 'היציע', שי גולוב, אסף כהן ועודד נחמן, הציגו בפני משרד הספורט מסמך כוונות ויעדים של הארגון. המסמך כלל בין בין היתר תמיכה בפעילויות למיגור האלימות והגזענות, שקיפות ניהולית, שותפות אוהדים ושיפור התנאים במגרשים.

נציגי עמותות וקבוצות האוהדים של מכבי נתניה, הפועל פתח תקווה, הפועל באר שבע, בית"ר ירושלים, הפועל חיפה, הפועל ראשון-לציון, הפועל כפר סבא, הפועל רמת גן,מכבי תל אביב, הפועל תל אביב והפועל קטמון הציגו את הפעילויות השונות שלהן בסיוע למועדונים והן במישור החברתי .

בתום המפגש סיכמו הצדדים לתאם פגישות נוספות בכדאי לגבש תוכנית פעולה משותפת.

אורי שפר אמר, כי "לארגון 'היציע' ולעמותות האוהדים של קבוצות הכדורגל והכדורסל תפקיד חשוב בביעור האלימות והגזענות מהמגרשים, שיפור תרבות הצפייה באירועי הספורט ושיפור הקשר בין הנהלות הקבוצות והאוהדים. משרד הספורט יפעל בשיתוף פעולה עם עמותות אלה יחד עם ההתאחדות לכדורגל במטרה לממש את היעדים האלה."

שי גולוב, יו"ר ארגון 'היציע', הוסיף: "המפגש היה פורה ובו הציג ארגון היציע את מכלול הפעילויות שלו ואת פעולות עמותות האוהדים. זהו צעד נוסף בקידום השותפות עם משרד הספורט למען תרבות ספורט חיובית על כל המרכיבים שלה, שהאוהדים הם מרכיב בסיסי בתוכה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות