אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: אקירוב מסמן ניצחון צילום: אוראל כהן

דיבידנדים: אקירוב מסמן ניצחון

חברת הניהול של מגדלי אקירב ניצחה במאבקה מול הדייר יהודה רסלר. וגם: המורה של מנואל טרטנברג מפרגן, שטייניץ החליף את מספר הנייד וחיים רומנו מפגין נוכחות בפרטנר

04.10.2011, 08:16 | רון גרנות

חברת הניהול של מגדלי אקירוב, בבעלות החברה הציבורית אלרוב שבשליטת אלפרד אקירוב, יכולה לרשום לעצמה ניצחון קטן; בית משפט השלום בתל אביב דחה אתמול את בקשתו של הדייר, עו"ד יהודה רסלר, לחבר אותו לאספקת קירור בדירה אף שאינו משלם את דמי הניהול.

מדובר בפרק ב' ולא האחרון במאבק בין חברת הניהול לבני הזוג רסלר: במאי 2007 הגישה המשפחה את אותה הבקשה לאחר שנותקה מאספקת מי הקירור בשל אי־תשלום דמי ניהול. רסלר, מצדו, מציג את הנושא כמאבק עקרוני, וטוען כי "חברת הניהול חרגה כתוצאה מהתנהלות בזבזנית במאות אלפי שקלים ויצרה גירעון כספי".

עו"ד יהודה רסלר. ימשיך להיאבק למען הדיירים, צילום: עמית שעל עו"ד יהודה רסלר. ימשיך להיאבק למען הדיירים | צילום: עמית שעל עו"ד יהודה רסלר. ימשיך להיאבק למען הדיירים, צילום: עמית שעל

לבסוף דחה השופט את בקשת רסלר להוציא צו מניעה שייאלץ את המגדלים לחברו למי הקירור, וקבע כי "לא שוכנעתי שאי־מתן הצו יגרום נזק בלתי הפיך שלא ניתן לתקנו באמצעות פיצוי כספי... בני הזוג רסלר רשאים, ואין מחלוקת שהם מסוגלים, לשלם את דמי הניהול במלואם". רסלר מסר בתגובה: "ניסיתי לחסוך לדיירים מיליוני שקלים ואני אמשיך לנסות. לדיירים אולי לא כל כך אכפת מהבזבוז הנוראי, אבל לי אכפת. חברת הייעוץ שנשכרה קבעה כי חברת הניהול מבזבזת לדיירים 3 מיליון שקל בשנה שיורדים לטמיון, והיא מוסיפה חטא על פשע כשהיא מעבירה לאקירוב 12% מתוך כספים אלה".

(מארק שון)

המורה של מנו רואה בו את צ'ה גווארה הישראלי

 

מנואל טרכטנברג. המורה לא שוכח , צילום: איציק בירן מנואל טרכטנברג. המורה לא שוכח | צילום: איציק בירן מנואל טרכטנברג. המורה לא שוכח , צילום: איציק בירן

בתיבת האימייל של מנואל טרכטנברג התקבל לאחרונה אימייל שבו כונה טרכטנברג "צ'ה גווארה הישראלי גרסת 2011, בלי אלימות". על החתום: ד"ר ישראל רבינוביץ', מורהו של טרכטנברג למבוא לכלכלה בתיכון בארגנטינה, שם גדל טרכטנברג. "הוא היה תלמיד טוב ומבריק, בחור נחמד", אומר רבינוביץ' ל"כלכליסט". "כל מורה רוצה שהתלמידים שלו יהיו יותר טובים ממנו. כשקיבל את תפקיד ראש המועצה הלאומית לכלכלה בתקופת אהוד אולמרט, כתבתי לו: 'כל הורה יהודי היה רוצה שילדיו יצליחו יותר בחיים, והוא הגשים את זה'".

בינו ביקש, מיוחס נשאר

 

בעל השליטה בבינלאומי צדיק בינו ויו"ר הדירקטוריון ז'אק אלעד ביקשו לאחרונה מחבר הדירקטוריון גיורא מיוחס לחזור בו מהתפטרותו כמה שעות לאחר שזה ביקש לעזוב. גיורא, המכהן בתפקיד משנת 2003 הסכים למשוך את התפטרותו ובשיחה עם "כלכליסט" אמר כי הוא מקווה להמשיך לכהן בתפקיד "עוד שנים רבות".

מהאוצר למשטרה

 

אחרי עשור במשרד האוצר יפשוט בקרוב ליאור אגאי (41) את העניבה ויעלה על מדי משטרת ישראל. העילה: מינויו לתפקיד היועץ הכלכלי של מפכ"ל המשטרה. באוצר כיהן אגאי כמנהל אגף תקציב השכר וכוח אדם בחשכ"ל, ועד לאחרונה נמנה עם מקימי מינהל הרכש הממשלתי. מינויו הוא חלק מתפיסה של המפכ"ל יוחנן דנינו, שלפיה יש להפוך את המשטרה ל"כלכלית".

(איתי הר־אור)

מי מטריד את שטייניץ בטלפון?

 

שר האוצר יובל שטייניץ נתקל כנראה במטרידים טלפוניים לאחרונה, מה שגרם לו להחליף את מספר הנייד במכשיר הסלולר האישי.

בטלמפ מקפיצים צ'ייסרים של שמחה

 

אחרי הרכישה הגדולה על ידי אינטל בסוף השבוע מגיע תורם של עובדי טלמפ להקפיץ צ'ייסרים. הערב יתכנסו כל עובדי החברה, המפתחת תוכנת ניווט, באחד הברים בהרצליה פיתוח לפתיחת החגיגות הרשמיות. מנכ"ל החברה אורן ניסים אישר לעובדים להגיע לעבודה מחר באיחור חד־פעמי, "אבל שלא יתרגלו", גילה חוש הומור.

פיני ופנינית חוגגים 120 שנה

 

פיני כהן, יו"ר קרן נוי ורעייתו פנינית פתחו את תשע"ב במסיבת יום הולדת 60 משותפת עם עשרות חבריהם הקרובים ובכירי המשק, בביתם בהרצליה. חגגו איתם: יאיר סרוסי, יאיר המבורגר, רועי יקיר ויוני טל — משנה למנכ"ל מנורה. את המתנות התבקשו האורחים לתרום לאגודת ידידי מרכז רפואי רבין ועמותת נט"ל.

פיני כהן ויאיר סרוסי. חגיגה כפולה, צילום: אורי סגל פיני כהן ויאיר סרוסי. חגיגה כפולה | צילום: אורי סגל פיני כהן ויאיר סרוסי. חגיגה כפולה, צילום: אורי סגל

 

חיים רומנו מפגין נוכחות

שלשום נכנס לתפקידו מנכ"ל פרטנר חיים רומנו. אחרי שסיים לסייר במחלקות השונות במטה החברה בראש העין, ולערוך היכרות קצרה עם המנהלים הבכירים ולברכם בשנה טובה, הודיע רומנו על מחליף לאבי זמיר בתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש. המחליף יהיה גיז'רמו קודנר. רומנו וקודנר מכירים מהסיבוב הקודם של שניהם בפרטנר, אז ניהל קודנר את אגף שכר הטבות ותכנון כוח אדם בחטיבת משאבי אנוש בחברה. וגם הכיר את מי שכיום רעייתו, איריס בק, שכיהנה כסמנכ"לית שיווק בפרטנר. וכיום מכהנת מנכל"ית מקאן אריקסון.

מבחן פופולריות: הוזמנתם לתערוכת השקעות נדל"ן בחו"ל?

האירוע: חברת איוולב מדיה (Evolve Media), המתמחה בפרסום ושיווק נדל"ן, משיקה את תערוכת נדל"ן חו"ל הראשונה בישראל. בתערוכה ישתתפו עשרות חברות נדל"ן, רובן בינלאומיות, שיציגו פרויקטים המיועדים למשקיעים ישראלים. בתערוכה ייערך כנס שבמסגרתו ישולבו הרצאות מקצועיות ופאנלים בתחום השקעות נדל"ן בחו"ל, בהשתתפות בכירי נדל"ן מהעולם ומישראל.

הפרטים: שלישי־רביעי, 1–2 בנובמבר, האנגר 11, נמל תל אביב.

המזמינים: מנכ"ל איוולב מדיה מריוס כץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות