אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אטיוניטי מרחיבה את פתרונות ה-Data Warehousing

אטיוניטי מרחיבה את פתרונות ה-Data Warehousing

משיקה סט פתרונות תוכנה המאפשר לארגונים המשתמשים בבסיסי נתונים של Teradata לטעון ביעילות נתונים ממקורות שונים

04.10.2011, 12:08 | כתב כלכליסט
אטיוניטי משיקה סט רחב של פתרונות תוכנה, המאפשר לארגונים המשתמשים בבסיסי נתונים של Teradata לטעון נתונים ביעילות ובתדירות גבוהה ממקורות נתונים רבים בארגון, על מנת לענות על דרישותיהם בתחום מחסני הנתונים (Data Warehousing). החברה תציג את פתרונותיה השבוע, בכנס Teradata Partners שיתקיים בסן דיאגו, ארצות הברית.

כספקית עצמאית של טכנולוגית ה-CDC, אטיוניטי מציעה כעת אפשרויות גמישות עבור ארגונים באמצעות מסדי הנתונים של Teradata כדי לאתר ולטעון טרנזקציות גדולות של נתונים באופן כמעט מיידי, תוך השפעה מינימלית על מערכות המקור.

Attunity Replicate החדש, עליו הודיעה החברה לאחרונה, הוא תוכנת שכפול (רפליקציה) נתונים מתקדמת, בה ניתן להשתמש בשילוב עם Teradata Parallel Transporter כדי להקל על טעינת נתונים ובעלויות רישוי נמוכות.

"Attunity Replicate מרחיבה את היצע הפתרונות שמאפשר Attunity Stream, ומספקת ללקוחות Teradata אפשרויות נוספות להפחתת עלויות והאצת טעינת מידע לצורך data warehousing", הסביר איתמר אנקוריון, סגן נשיא לפיתוח עסקי ואסטרטגיה באטיוניטי. "התמיכה שאנו נותנים למגוון רחב של מקורות מידע ארגוניים, כמו גם המשך ההשקעה שלנו באינטגרציית נתונים בזמן אמת, הופכים אותנו לשותף האידיאלי עבור Teradataולקוחותיה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות