אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוכנית הפרישה מרצון בבנק דיסקונט יוצאת לדרך צילום: עמית שעל

תוכנית הפרישה מרצון בבנק דיסקונט יוצאת לדרך

הבנק שלח איגרת ל-2,600 עובדים שזכאים להשתתף בתוכנית, שבמסגרתה יפרשו כ-400-500 עובדים אשר יוכלו לבחור בין קבלת סכום הוני חד-פעמי לבין קבלת קצבה חודשית

05.10.2011, 16:48 | תומר זלצר

תוכנית הפרישה מרצון בבנק דיסקונט יצאה היום (ד') לדרך עם שיגורה של אגרת לעובדים ובה פרטי התוכנית. לראשונה בתולדות בנק דיסקונט, תתאפשר לפורשים אפשרות בחירה בין קבלת סכום הוני חד-פעמי (האפשרות היחידה שהיתה קיימת עד היום) לבין קבלת קצבה חודשית. הצעת הפרישה תתאפשר לעובדים שצברו מינימום 15 שנות ותק ושגילם מעל 50. בדיסקונט קיימים 2,600 עובדים שעונים לקריטריונים האלו, אך רק כ-400-500 עובדים מתוכם יוכלו להשתתף בתוכנית שאושרה על ידי הדירקטוריון.

כל 2,600 העובדים יקבלו בקרוב מכתבים אישיים עם פירוט הסכום ברוטו שנזקף לזכותם, ועם מידע זה ייגשו למרכזי פרישה שיוקמו כל מנת לסייע להם לקבל החלטה סופית. נוסף על כך, הבנק יעמיד לרשות העובדים שיפרשו סדנאות פרישה והכנה לחיים בתקופה שלאחר הפרישה.

מהלך הפרישה מרצון הוא אחד המרכזיים שמוביל המנכ"ל ראובן שפיגל, שנכנס לתפקידו בתחילת 2011. הבנק צופה להיענות ערה מצדם של העובדים. באיגרת לעובדים ציין הסמנכ"ל וראש מערך משאבי האנוש יוסי פרץ כי מדובר במהלך הפרישה מרצון בתנאים מועדפים האחרון שתבצע ההנהלה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות