אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באסם רומזים: המטרנה תוזל אחרי סוכות

באסם רומזים: המטרנה תוזל אחרי סוכות

החברה מסרה כי היא מגבשת מהלך לטובת הצרכנים. לא מן הנמנע שתשיק אריזות מוגדלות; מדיקל מדיצ'י מוזילה האופטימיל ל-25 שקל

10.10.2011, 15:17 | אורנה יפת
לחץ הצרכנים והאיומים בחרם מתחילים להשפיע על אסם שצפויה להודיע אחרי סוכות על מהלך לטובת צרכני מטרנה. על פי הודעת החברה "אסם משלימה בימים אלה גיבוש מהלך בנושא מטרנה, שייתן מענה לרחשי לב הציבור. המהלך יוצג ויופעל מיד אחרי חג הסוכות".

באסם טענו הבוקר (ב') כי המהלך של החברה להגדלת אריזות מוצרי אסם ב-30%-20% אינה כוללת את מוצרי מטרנה. כפי הנראה באסם גם מנסים להימנע מהורדת מחיר של המוצרים על מנת לא להפוך את המטרנה למוצר לוס לידר ולא לפגוע במיצוב שלו. לא מן הנמנע שהחברה תנקוט במהלך של השקת אריזות מוגדלות מעבר ל-700 גרם.

במקביל, הודיעה היום מדיקל מדיצ'י כי היא מוזילה את המחיר של תחליף החלב אופטימיל ל-25 שקל בניו פארם, סופר פארם ורמי לוי. כמו כן החברה במו"מ מתקדם עם רשתות השיווק הנוספות שצריכות לקחת חלק במהלך ולהוריד את מתח הרווחים שלהם על המוצר.

אופטימיל מהווה 1.5% מהשוק בלבד והורדת המחיר שלו אינה תשפיע על מסה גדולה של צרכנים, אך לדברי שרגא ברוורמן, הבעלים של מדיקל מדיצ'י, "מהלך זה יגדיל את נתח השוק של אופטימיל ב-15% עד סוף השנה".

לדבריו, מדיקל מדיצ'י החליטה לנצל את טרנד הורדות המחירים והמחאה הצרכנית ולאחר שניסה להוביל מהלך של שינוי שיטת השיווק של תחליפי החלב בבתי החולים אך ללא הצלחה עד כה, החליט לנסות לכבוש נתחי שוק דרך רשתות השיווק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות