אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקהאם מרוויח 33 אלף ליש"ט ביום מחוזי חסות צילום: MCT

בקהאם מרוויח 33 אלף ליש"ט ביום מחוזי חסות

חברת פוטוורק פרודקשיונס של בקהאם דיווחה על עלייה בהכנסות ל-14.9 מיליון ליש"ט, כשהרווח הסתכם ב-363 אלף ליש"ט, עלייה מ-293 אלף ליש"ט. כעת שוקל השחקן הצעה מפריס סן ז'רמן

11.10.2011, 13:37 | סוכנויות הידיעות

דיוויד בקהאם גרף 12 מיליון ליש"ט מחוזי חסות בשנה שעברה, לעומת 2.6 מיליון ליש"ט ב-2009 - כך חושפים נתונים חדשים שפורסמו. בקהאם מרוויח 33 אלף ליש"ט ביום, בנוסף למשכורת של 4.5 מיליון ליש"ט שהוא מרוויח מקבוצת הכדורגל לוס אנג'לס גאלקסי. על פי דיווחים של החברה שלו, פוטוורק פרודקשיונס, עולה כי הוא צפוי להרוויח אף יותר משווקים כמו סין והודו. בקהאם מרוויח הון גם מהסכמי חסות ביחד עם אשתו ויקטוריה המגיעים דרך החברה שלהם ברנד בקהאם.

חברת פוטוורק פרודקשיונס של בקהאם דיווחה על עלייה בהכנסות ל-14.9 מיליון ליש"ט, כשהרווח הסתכם ב-363 אלף ליש"ט לעומת מ-293 אלף ליש"ט בשנה הקודמת. בקהאם שילם לעצמו 11.6 מיליון ליש"ט, בנפרד ממשכורתו ככדורגלן.

על אף שהוא מתקרב לסיום קריירת הכדורגל שלו, בקהאם עדיין גורף סכומים נכבדים מהסכמי ספונסרים, כולל אדידס שמשלמת לו תמלוגים על מותג ציוד הכדורגל. כמו כן, במאי הוא חתם על הסכם עם סמסונג שהפך אותו לשגריר העולמי של החברה לקראת אולימפיאדת לונדון ב-2012.

ד"ר פיליפ ברספורד, העורך של רשימת העשירים השנתית של הסאנדיי טיימס, מסביר: "בגיל 36 דיוויד בקהאם ככל הנראה מתקרב לסוף הקריירה שלו בליגות הכדורגל הבכירות, אבל בפרמיירליג של השכר הוא נותר אלוף. בעוד שבריטים רבים מתקשים לגמור את החודש וסובלים מהקפאות שכר, בקהאם הרוויח בשנה שעברה סכום מדהים של 11.598 מיליון ליש"ט מהחברה שלו, הקרויה בהתאם פוטוורק פרודקשיונס".

דו"חות החשבונאות המכסים 12 חודשים עד דצמבר 2010 מציינים: "הפעילות העקרונית המרכזית של החברה במהלך השנה היתה ניצול שמו של דיוויד בקהאם והזכויות על הדימוי שלו. הדירקטורים מצפים לזרם יציב של הכנסות מחסויות, בעוד החברה תתרחב לתחומים חדשים במהלך 2011 ו-2012. החברה תמשיך לנצל את כל ההזדמנויות לשימוש בדימוי שלהערכתה יטיבו לאסטרטגיה העסקית ארוכת הטווח".

דירקטורים בחברה כוללים את בקהאם, חמו טוני אדאמס ואישתו ויקטוריה, הרשומה כמזכירת החברה. "הדירקטורים מרוצים מהתוצאות השנתיות", נכתב בדו"ח.

במקביל פורסמו הנתונים לגבי חברתה של ויקטוריה בקהאם, מודי פרודקשיונס, לפיהם החזיקה בסוף השנה שעברה בנכסים בשווי 1,028,071 ליש"ט, עלייה מ-297,006 ליש"ט שנה קודם לכן.

הכנסתו של בקהאם טיפסה לשיא לפני שש שנים, אז היא עמדה על 15.5 מיליון ליש"ט. על פי ההערכות, הונו האישי עומד על 125 מיליון ליש"ט, והוא נחשב לאחד הספורטאים העשירים בעולם. עם זאת, קפטן נבחרת אנגליה לשעבר הדגיש כי המשפחה שלו היא שתקבע מה יהיה המהלך הבא שלו, לאחר שבנובמבר יסתיים החוזה שלו עם הגאלקסי. "המשפחה שלי עומדת בראש סדר העדיפויות שלי. המשפחה קודמת לכל ואני אגור היכן שהם מאושרים".  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות