אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלייה של 9% בהכנסות אמריקן אקספרס ברבעון השלישי ל-7.6 מיליארד דולר

עלייה של 9% בהכנסות אמריקן אקספרס ברבעון השלישי ל-7.6 מיליארד דולר

ההוצאות על חובות מסופקים ירדו ל-249 מיליון דולר מ-373 מיליון דולר ברבעןו המקביל. התשואה של החברה על ההון העצמי עמדה על 27.8%

19.10.2011, 22:26 | סוכנויות הידיעות

אמריקן אקספרס ממשיכה ליהנות מהשימוש הגובר בכרטיסי אשראי ברחבי העולם ודיווחה היום (ד') אחרי נעילת המסחר על רווח נקי של 1.2 מיליארד דולר, עלייה של 13% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי למניה בדילול מלא עמד על 1.03 דולר, או עלייה של 14% בהשוואה ל-90 סנט למניה בשנה שעברה.

ההכנסות המאוחדות של החברה עמדו על 7.6 מיליארד דולר, עלייה של 9% לעומת 7 מיליארד דולר בשנה שעברה. הגידול בהוצאות החברה לעומת זאת, הואט משמעותית מזה של הרבעונים האחרונים. הוצאות החברה הסתכמו ב-5.6 מיליארד דולר, עלייה של 13% מ-5 מיליארד דולר. התשואה שרשמה חברת כרטיסי האשראי ברבעון השלישי עמדה על 27.8% בחישוב שנתי, עלייה לעומת 25.9% בשנה שעברה.

"הוצאות הלקוחות בכרטיסי האשראי היו גבוהות במהלך התקופה, וצמחו ב-16% לשיא כל הזמנים, גבוה מבין כל חברות כרטיסי האשראי של הבנקים. איכות האשראי המשיכה להיות מצויינת", אמר קנת' צ'נלט, נשיא ומנכ"ל החברה.

"אנחנו צוברים מומנטום וממשיכים להשקיע במטרה להגדיל את עסקינו. אבל בעקבות אי הוודאות הכלכלית, אנחנו מתמקדים בשמירה על סיכון עסקי נמוך", הסביר עוד מנכ"ל אמריקן אקספרס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות