אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נועם שליט: גלעד מרגיש טוב צילום: ערן יופי כהן

נועם שליט: גלעד מרגיש טוב

סקרנים שהגיעו למצפה הילה מחאו כפיים לחייל ששוחרר מהשבי, כשיצא עם בני משפחתו לטיול. אביו סיפר כי מצבו טוב: "בימים האחרונים הוא כבר פוגש חברים"

21.10.2011, 13:17 | מורן אזולאי, ynet
סוף שבוע ראשון בבית אחרי חמש שנים וארבעה חודשים בשבי החמאס: כמו בימים האחרונים מאז שחזר הביתה למצפה הילה, גם בצהריים (יום ו') יצא גלעד שליט לטיול מחוץ לביתו, כשהוא מלווה באחיו יואל ובבני משפחה נוספים.

האזרחים שבאו לבקר במצפה הילה כדי לראות את החייל ששוחרר מהשבי מחאו כפיים לשליט, שלבש חולצה לבנה וחבש כובע שחור. הוא הביט בהם והמשיך בדרכו. אביו, נועם, יצא מוקדם יותר לסידורים ואמר לעיתונאים: "גלעד מרגיש טוב. בימים האחרונים הוא כבר פוגש חברים".

ליישוב השקט שבגליל המערבי הגיעו הבוקר כמה משפחות, שהמתינו ליד מחסומי המשטרה שהוצבו ברחוב בו מתגוררת משפחת שליט. חלקם הגיעו עם דגלי ישראל, אחרים הביאו עמם ציורים שציירו ילדיהם.

בני משפחת פאלח, שהגיעו למצפה הילה מתל אביב, ביקשו לדבר עם נועם,שביקש מהעיתונאים להניח לו לשוחח עמם. "חברים, יש פה אזרחים", אמר, "זה יותר חשוב עכשיו". דניאל פלאח בן ה-12 ניגש לנועם ואמר לו: "אנחנו נורא שמחים שגלעד חזר. אני שמח בשבילו יחד עם כל המדינה". שליט הודה לדניאל ולמשפחתו ואף התעניין מהיכן הגיעו.

פנינית אוליאל מקרית ביאליק הגיעה למצפה הילה יחד עם אמה, מרים עמר, המתגוררת במצפה עדי, ועם שני ילדיה. הבכור, יאיר, אף הראה לנוכחים סמל עם מגן דוד שעשה בשיער לכבוד שובו של שליט. "אנחנו מאוד מתרגשים להיות פה", סיפרה עמר, "הילדים מכירים את הסיפור כולו ולכן קמנו בבוקר והחלטנו שנביא אותם לפה במיוחד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות