אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי יוכל לקנות מכונית אופל בהנחה?

מי יוכל לקנות מכונית אופל בהנחה?

ל"כלכליסט" נודע כי היבואנית קבוצת שלמה תציע מספר דגמים בהנחות משמעותיות לעמיתי "חבר". למשל - אופל אסטרה טורבו ב-120 אלף שקל

22.10.2011, 09:11 | תומר הדר

מועדוני הצרכנות, כך נדמה, הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת יומו של הקונה הישראלי, שיודע היטב שהמחיר אשר מופיע על חלונה של המכונית באולם התצוגה הפך בחודשים האחרונים להמלצה בלבד, עד שהיא תוצע ללקוחותיו של מועדון צרכנות זה או אחר, או שתוצע ביריד מכירות כמו זה שקיימה חברת הליסינג אלבר בשבוע שעבר.

מבחינתם של יבואני הרכב השונים, הצעת המרכולת למועדוני הצרכנות הפכה באחרונה כמעט לכורח. הסיבה לכך היא ההאטה במכירות הרכב החדש שחלה בחודשים האחרונים, לא מעט בגלל ציפייתו של הציבור לרפורמות בענף הרכב הודות לפעילות ועדת זליכה. היבואנים מחויבים למכירת מכסות מסוימות מול יצרני הרכב, וכאשר הציבור לא קונה בגלל המתנה להוזלת דגמים, ליבואני הרכב אין ברירה, אלא להוזיל את הדגמים הללו כבר כעת, באמצעות הענקת הנחות לחברי מועדוני הצרכנות.

למרות זאת, ישנם יבואני רכב אשר נמנעו עד כה מחבירה אל מועדוני צרכנות מסוימים מסיבות שונות, כמו קבוצת שלמה למשל, יבואנית מכוניות אופל, שעד כה לא הציעה את מכוניותיה לחברי כוחות הביטחון אשר מאוגדים במסגרת מועדון חבר, הנחשב למועדון הצרכנות הגדול בישראל.

כעת, כך נודע ל"כלכליסט" תציע קבוצת שלמה את מכוניות אופל לחברי המועדון. מבחינת רשימת הדגמים אשר מוצעים לעמיתי המועדון עולות הנחות ניכרות. כך לדוגמה אופל אסטרה טורבו, שמחיר המחירון שלה הוא 133 אלף שקל מוצעת ב-120 אלף שקל. אופל אסטרה המשפחתית אשר מצוידת במנוע בנפח 1.6 ליטרים ותיבת הילוכים אוטומטית מוצעת ב-111,500 שקל במקום 122 אלף שקל, מכונית המנהלים אופל אינסיגניה, שמחיר המחירון שלה הוא 175 אלף שקל, מוצעת ב-162 אלף שקל ואילו אופל קורסה אשר מצוידת בתיבת הילוכים ידנית מוצעת ב-75 אלף שקל במקום ב-85 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
זה לא נכון שנותנים את ההנחה לכולם- יש מקרים שרוצים להפטר ממלאי או משהו ואז כן
אבל באופן כללי ההנחות של חבר הן ייחודיות לפעמים יש הנחה לציבור הרחב שאפילו עדיפה רק הסתיים מבצע חבר על הונדה וולבו, והS40 שניתנה לחבר ב17000 הנחה, בהנחה של 20000 לכולם בגדול חבר מקבלים הנחות די טובות, אבל חברות הליסינג מקבלות מחירים זולים בהרבה, לעיתים בלי רווח או רווח סמלי ליבואן דלק מוטורס ויוניון מוטורס מסרבות למבצעים מסוג זה
א  |  25.10.11
לכל התגובות