אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: שיבושי עבודה ו"מרד" בחטיבת השיווק של וויליאם היל און ליין בישראל

דיווח: שיבושי עבודה ו"מרד" בחטיבת השיווק של וויליאם היל און ליין בישראל

מדיווח של הדיילי טלגרף הבריטי עולה כי חלק מעובדי זרוע האינטרנט המשותפת לענקית ההימורים הבריטית וויליאם היל ופלייטק של טדי שגיא, סגרו את משרדיהם. ברקע - התפטרותו של אייל סנוף, סמנכ"ל השיווק של וויליאם היל און ליין בישראל

22.10.2011, 11:58 | ענת ציפקין
שיבושי עבודה ו"מרד" בחטיבת השיווק של וויליאם היל און ליין בישראל. מדיווח של הדיילי טלגרף הבריטי עולה כי חלק מעובדי זרוע האינטרנט המשותפת לענקית ההימורים הבריטית וויליאם היל ופלייטק של טדי שגיא, סגרו את משרדיהם. וויליאם היל און ליין מוחזקת (71%) על ידי וויליאם היל הבריטית ופלייטק (29%) בשליטתו של טדי שגיא. במקביל, הוציאו במהלך השבוע האחרון שתי החברות הודעות רשמיות המאשרות את קיומן של בעיות אלו.

ברקע, התפטרותו של אייל סנוף, סמנכ"ל השיווק של וויליאם היל און ליין בישראל, בתאריך 27 לספטמבר. על פי הערכות, קשורים השיבושים להתפטרותו של סנוף. בדיילי טלגרף כותבים כי סנוף התפטר לאחר שהחברה הבריטית הורתה לו לספק לה גישה קבועה למערכות המחשוב של הסניף בתל אביב. לאחר שסירב לכאורה לשתף פעולה עם מנהליו הבכירים במשך מספר חודשים, נקבע ה-30 בספטמבר כתאריך היעד לאספקת הגישה האמורה למחשבי החברה, אולם שלושה ימים קודם לכן החליט סנוף להתפטר. בדיילי טלגרף מוסיפים כי סיבה נוספת להצתת המרד היא שמועה לכאורה ממנה עולה כי וויליאם היל מתכננים לסגור את המשרדים בתל אביב, וכי סנוף הציע להעסיק אותם בחברה חדשה.

המנהלים הגיעו לישראל

מהודעתה הרשמית של וויליאם היל, הנסחרת בבורסת לונדון בשווי שוק של כ-1.58 מיליארד ליש"ט עולה כי היא בוחנת את האפשרות לנקוט בצעדים משמעתיים כלפי מספר מנהלים בכירים בשלוחה הישראלית, כמו גם בזרוע התמיכה הטכנית של החברה הפועלת מבולגריה, ובמשרדיה במנילה, שני מקומות אליהם התפשטה המהומה. משכך, הגיעו לישראל בשבוע האחרון מנהליה הבכירים של וויליאם היל און ליין. בדיילי טלגרף נכתב כי מנכ"ל וויליאם היל ראלף טופינג טס לישראל בניסיון להשיב את הסדר במשרדי החברה על כנו, וכי הוא אמור להיפגש עם מנכ"ל פלייטק מור וויזר ולעדכן אותו אודות ההתפתחויות. בדיילי טלגרף מציינים כי טופינג סבור שניתן ליישב את המצב בהתערבותו של שגיא.

"הרוב המכריע של עובדי וויליאם היל און ליין בתל אביב מקיימים יחסי עבודה תקינים עם ההנהלה ועם הקולגות שלהם", מוסיפה וויליאם היל בהודעתה הרשמית בבורסת לונדון. עוד כותבת וויליאם היל, כי בניגוד לפרסומים שונים בכלי התקשורת בבריטניה, היא אינה מתכוונת להעתיק או לסגור את פעילותה בישראל.

בהודעתה של פלייטק בבורסת לונדון נרשם כי היא נמצאת בדיאלוג שוטף עם וויליאם היל לגבי ההתפתחויות בתל אביב.

בדצמבר 2008 הקימו וויליאם היל ופלייטק מיזם משותף - וויליאם היל און ליין, שיצר סינרגיה בין פעילותיהן של שתי החברות. פלייטק פועלת בתחום התוכנה להימורים מקוונים, ואילו וויליאם היל, המפעילה מעל 2,350 חנויות הימורים בבריטניה, היא אחת המפעילות הגדולות בבריטניה של הימורי ספורט. היקף הכנסותיה של וויליאם היל אונליין היה 251.5 מליון ליש"ט בשנת 2010 - 24% יותר מאשר בשנת 2009. 30.8 מליון יורו מהיקף הכנסותיו של המיזם זרמו ישירות לקופתה של פלייטק.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות