אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: האח הגדול הגיע למסדרונות האוצר צילום: עמית שאבי

דיבידנדים: האח הגדול הגיע למסדרונות האוצר

וגם: אורי שני מצטרף למכתשים אגן, מוזי ורטהיים קופץ לתערוכה בלונדון ועובדי תפרון הגיעו לאירוע גיבוש בסגנון "וויפאאוט"

24.10.2011, 08:53 | רון גרנות

האח הגדול הגיע למסדרונות האוצר

האם בכירי משרד האוצר מפקפקים באמינותם של העובדים? לאחרונה החליטו במשרד להתקין מצלמות אבטחה בכל המסדרונות והאגפים. יצוין כי כבר היום מותקנות בחלקים מהמשרד מצלמות, אולם לפי ההחלטה החדשה לא ייוותרו אזורים לא מכוסים.

משרד האוצר, צילום: עמית שאבי משרד האוצר | צילום: עמית שאבי משרד האוצר, צילום: עמית שאבי

עוד נודע ל"כלכליסט" כי לפני כמה חודשים החלה בתוך המשרד חקירה פנימית בעקבות חשד לגניבת ציוד על ידי אחד העובדים. ייתכן כי אירוע זה האיץ את ההחלטה לרשת את כלל המשרד במצלמות ולפקח על תנועות העובדים. כך או כך, כעת ייאלצו העובדים לדעת שהם נבחנים בשבע עיניים לא רק על ידי הציבור אלא גם על ידי אגף הביטחון של המשרד. ממשרד האוצר נמסר בתגובה כי "מצלמות אבטחה מותקנות על פי שיקולי אגף הביטחון במשרד".

תומר אביטל

אורי שני מצטרף למכתשים אגן

פרופ' אורי שני, מי שכיהן עד ספטמבר 2010 כיו"ר וכמנכ"ל רשות המים אז עזב בעקבות מיצוי התפקיד, הצטרף למכתשים אגן, רגע לפני העברת השליטה לסינים, שם ינהל את החטיבה לטכנולוגיות חקלאיות שעוסקת באיתור, פיתוח ושיווק טכנולוגיות בתחום החקלאות.

טל מפרגן לטל

ניר שרצקי, צילום: גלעד קוולרציק ניר שרצקי | צילום: גלעד קוולרציק ניר שרצקי, צילום: גלעד קוולרציק

הלופט הקולינרי דינר רום הושק בשבוע שעבר בהרצליה פיתוח. שלומי אבנון, מבעלי המקום, אירח את חבריו: מנכ"ל צ'מפיון מוטורס אבי צור, מנכ"ל איתוראן ניר שרצקי וגם ארז טל, שהגיע כדי לפרגן למעצב של המקום - אחיו הצעיר ירון טל.

גינדי, הדור הווירטואלי

הדור השני של משפחת גינדי מרחיב את העסקים של המשפחה: טל וסתוית גינדי ינהלו פארק משחקים וירטואליים המזהים תנועה. את הפארק מקים אביהן של השתיים, משה גינדי, עם אחיו יגאל גינדי. מתחם ה"מילניום פארק" שייפתח בקרוב הוקם על שטח של כדונם, ויהיה חלק מהרחבת קניון הזהב בראשון לציון. האחים גינדי שותפים בקניון עם חברת הביטוח מגדל. ההשקעה בפרויקט תעמוד על כ־10 מיליון שקל.

קוויקי באנגליה

חזרו לאחרונה מטיול בלונדון, שם ביקרו בין היתר גם בתערוכת אמנות מודרנית: מוזי ורטהיים עם רעייתו חסיה ובתו דרורית, יחד עם יונה פוגל ורעייתו.

שחר מעודד מהיציע

יעקב שחר, הבעלים של וולוו והונדה ונשיא מכבי חיפה, התארח לאחרונה במשרדי הוועד האולימפי. שחר ערך קבלת פנים למתעמל האולימפי אלכס שטילוב שחזר מאליפות העולם ביפן. למשחקים האולימפיים בלונדון 2012 כבר הודיע שחר כי ישתתף, לשם יטוס עם שטילוב במסגרת תמיכתו הכלכלית בו. שחר לא מסתפק בדיבורים והעניק לשטילוב מעטפה עם צ'יק בגובה של 50 אלף שקלים.

הוויפאאוט של תפרון

תפרון שברה אתמול את שגרת "אחרי החגים" וציינה קצב מכירות של יותר מ־110 מיליון דולר לשנה באירוע הגיבוש "התפרוניאדה", שהתקיים בניר דוד, לרגלי הגלבוע, בהשתתפות כל העובדים וחברי ההנהלה. בתחרות בסגנון "וויפאאוט" הסתערו עשרות עובדי תפרון על מסלול מכשולים בניסיון להשלים ריצת 10 מטרים על ספוגי ענק בסחנה בעידודו של המנכ"ל עמית מרידור.

עובדי תפרון מפגינים ביצועים, צילום: אילן לורנצי עובדי תפרון מפגינים ביצועים | צילום: אילן לורנצי עובדי תפרון מפגינים ביצועים, צילום: אילן לורנצי

הוזמנתם לציון 75 שנה לבילינסון?

האירוע: 75 שנה להקמת בית החולים בילינסון, ביוזמת אגודת הידידים. עלות כרטיס היא בין 600 ל־1,200 שקל, כאשר כל ההכנסות קודש לרווחת המטופלים ורכישת ציוד מתקדם. בתוכנית: מארינה מקסימיליאן־בלומין, המאסטרו גיל שוחט וסימפונט רעננה.

הפרטים: יום ראשון, 6 בנובמבר, 19:00, אודיטוריום סמולרש, אוניברסיטת תל־אביב.

המזמינים: יו"ר עמותת הידידים פיני כהן, נשיאת העמותה נאווה ברק ומנהל בית החולים ד"ר ערן הלפרין.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות