אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל וויליאם היל העולמית הגיע לישראל ונתקל במשרדים סגורים צילום: shutterstock

מנכ"ל וויליאם היל העולמית הגיע לישראל ונתקל במשרדים סגורים

ראלף טופינג טס לארץ בניסיון להשיב את הסדר במשרדי החברה על כנו לאחר שלפני כשבוע החלו שיבושי עבודה ו"מרד" בחטיבת השיווק של וויליאם היל און ליין בישראל

24.10.2011, 11:09 | שי סלינס

המחלוקת בוויליאם היל און ליין בישראל ממשיכה כאשר עובדים מדווחים כי עובדי ההנהלה ה"מורדים" הציעו להם פיצויים על מנת שיעזבו את העבודה בשבוע שעבר.

בתוך כך רק מספר מצומצם של עובדים הופיעו אתמול לעבודה, בעוד שמנכ"ל וויליאם היל הבריטית ראלף טופינג הגיע לישראל ונתקל במשרדים סגורים.

לפני כשבוע החלו שיבושי עבודה ו"מרד" בחטיבת השיווק של וויליאם היל און ליין בישראל. חלק מעובדי זרוע האינטרנט המשותפת לענקית ההימורים הבריטית וויליאם היל ופלייטק של טדי שגיא, סגרו את משרדיהם. וויליאם היל און ליין מוחזקת (71%) על ידי וויליאם היל הבריטית ופלייטק (29%) בשליטתו של טדי שגיא. במקביל, הוציאו במהלך השבוע האחרון שתי החברות הודעות רשמיות המאשרות את קיומן של בעיות אלו.

"הרוב המכריע של עובדי וויליאם היל און ליין בתל אביב מקיימים יחסי עבודה תקינים עם ההנהלה ועם הקולגות שלהם", מסרה וויליאם היל בהודעתה הרשמית בבורסת לונדון לפני מספר ימים. עוד כתבה וויליאם היל, כי בניגוד לפרסומים שונים בכלי התקשורת בבריטניה, היא אינה מתכוונת להעתיק או לסגור את פעילותה בישראל.

וויליאם היל און ליין מוחזקת (71%) על ידי וויליאם היל הבריטית ופלייטק (29%) בשליטתו של טדי שגיא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות