אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיץ' גולדהאר ושחר פאר ישתתפו בערב התרמה למרכז הטניס בישראל צילום: גיא גולדפרב

מיץ' גולדהאר ושחר פאר ישתתפו בערב התרמה למרכז הטניס בישראל

מטרת ערב ההתרמה היא למצוא מימון לשלוש תוכניות למען הקהילה של המרכז לטניס בישראל

24.10.2011, 14:08 | כתב כלכליסט

מיץ' גולדהאר, הבעלים הקנדי של מכבי ת"א, יחד עם תורמים גדולים מישראל ומחו"ל ישתתפו בערב התרמה מיוחד שיתקיים ביום רביעי הקרוב, 26 באוקטובר, במרכז לטניס - רמת השרון.

ערב ההתרמה מתוכנן בפורמט שישלב תורמים ואנשי עסקים ישראלים עם אנשי עסקים יהודים מחו"ל התורמים לקהילה. עשרות חברי הנהלה של המרכז לטניס בישראל יגיעו מחו"ל ביניהם יהיו ד"ר ביל ליפי וד"ר איאן פרומן, שני המייסדים האחרונים של המרכז שנותרו בחיים. גם שחקני נבחרת הדייויס והפדרציה של ישראל בעבר ובהווה נרתמו לערב זה: שחר פאר, יוליה גלושקו וולריה פטיוק הבטיחו את בואן, כמו גם אמיר וינטרוב, הראל לוי ונועם אוקון. אנדי רם, יוני ארליך ודודי סלע משחקים השבוע בטורניר בסט פטרסבורג אבל הצטלמו מבעוד מועד לסרט וידיאו מיוחד שיוקרן באותו הערב.

מטרת ערב ההתרמה היא למצוא מימון לשלוש תוכניות למען הקהילה של המרכז לטניס בישראל: תוכנית "חבק" לילדים ונוער בסיכון, תוכנית לעולים חדשים ותוכניות לילדים בעלי צרכים ייחודיים (כיסאות גלגלים, פיגור שכלי, לקויי שמיעה). המטרה שאותם ילדים, שמשפחותיהם אינן יכולות לממן שיעורי טניס, יזכו למימון מלא של תוכנית חינוכית וספורטיבית שנתית המתקיימת ב-14 מרכזי הטניס.

גולדהאר, המשחק טניס בעצמו, מרבה להגיע ולשחק במרכז ברמה"ש בזמן שהותו בארץ ויחנוך ביחד עם הילדים באותו הערב את חמשת מגרשי החימר החדשים שנבנו במרכז שעבר שיפוץ נרחב בחודשים האחרונים. המגרשים נבנו בהשקעה של כשני מיליון שקל, הודות לתרומה נדיבה של משפחת קאראץ מארה"ב ובתמיכת קרן המתקנים של המועצה להסדר ההימורים בספורט, הטוטו-ווינר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות