אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע: הנוטרילון יהיה זול ב-25% מתחליפי החלב המתחרים

טבע: הנוטרילון יהיה זול ב-25% מתחליפי החלב המתחרים

שבועיים לאחר שהודיעה טבע כי תחליף החלב נוטרילון יהיה זול ב-5% עד 10% מהמוצרים המתחרים, מודיעה היום החברה כי אריזה של 800 גרם תימכר ב-59.99 שקל ואריזת 400 גרם ב-34.99 שקל. בתגובה הודיעה אסם על חלוקת קופוני הנחה של 5 שקלים למטרנה

24.10.2011, 16:14 | אורנה יפת

חברת טבע משנה אסטרטגיה ומורידה את מחיר הנוטרילון, תחליף החלב שיושק בימים הקרובים. טבע יצאה בהודעה כי היא מפחיתה את מחיר הנוטרילון ב-25% ביחס למוצרים המתחרים, מטרנה אקסטרה קייר וסימילאק אדוונס פלוס.

ההודעה של טבע מגיעה לאחר שלפני כשבועיים יצאה החברה בהודעה רשמית כי מחיר הנוטרילון יהיה זול ב-5% עד 10% ממחיר המתחרים וזכתה לביקורת קשה גם מצד הקמעונאים, שאמרו כי קיוו להוזלה של 25% לפחות וגם מצד העיתונות שטענו כי טבע לא הביאה את הבשורה המיוחלת.

בתגובה למהלך של טבע מיהרה אסם להודיע כי היא מוזילה את מחיר המטרנה ב-5 שקלים, באמצעות קופון שיקבל הקונה במעמד הרכישה ויוזיל לו את המחיר בקניה הבאה. ההנחה תינתן גם אם המוצר נמכר במחיר מבצע ברשת.

טבע תשיק את המוצר מחר (ג') בתערוכת בייבילנד של סופר פארם שתערך בגני התערוכה. לאחר ההשקה בתערוכה המיועדת להורים, יגיע המוצר לרשתות הפארם והשיווק, אלו מביניהם שכבר חתמו עם החברה, בתוך יומיים. זאת לאחר שטבע קיבלה את אישור משרד הבריאות להתחיל לשווק את המוצר.

אריזת נוטרילון 800 גרם תעלה 59.99 שקל ואריזת 400 גרם 34.99 שקל. מחיר זה מבחינתה של טבע הוא מחיר הכרות שיהיה על המדף במשך כחצי שנה, אך לאחר מכן הוא צפוי להשתנות, בהתאם לביקוש.

"אנחנו הודענו על מחיר מדף לפני שבועיים", מגיב רון מירון, מנכ"ל טבע ישראל, לטענה כי החברה הודיעה על מחיר מסוים וכעת החליטה לשנות ולהוריד אותו שוב. "אנחנו רוצים לנצל את הכלי של מבצע היכרות ולאחר מכן נתכנן מבצעי מחיר נוספים. לפני שבועיים הודענו על מחיר מדף וכעת אנחנו מודיעים על מחיר השקה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות