אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבנט תקשורת תפיץ בארץ את מוצרי IP OFFICE של Avaya

אבנט תקשורת תפיץ בארץ את מוצרי IP OFFICE של Avaya

קו המוצרים של יצרנית פתרונות התקשורת מארה"ב נועד לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לחסוך בעלויות ולפעול בהתאם לצורכיהם

30.10.2011, 11:39 | כתב כלכליסט
חברת אבנט תקשורת מקבוצת רד-בינת הודיעה כי מונתה בימים אלו למפיצת קו מוצרי IP Office לשוק הארגונים הקטנים ובינוניים (SME) של יצרנית פתרונות התקשורת האמריקאית Avaya.

מוצרי IP OFFICE מציעים לארגונים קטנים ובינוניים פתרונות תקשורת מקצה-לקצה. לפי החברות המוצרים מבוססים על טכנולוגיות המאפיינות את מוצרי חטיבת האנטרפרייז, תוך התאמה לצרכים של עסקים קטנים ובינוניים, כגון התקנה פשוטה וידידותיות למשתמש, יכולת גדילה של המרכזייה בהתאם לצמיחת הארגון ועוד.

המערכות מבוססות על טכנולוגית התקשורת של מוצרי האנטרפרייז של Avaya ועל מוצרי האנטרפרייז של נורטל לשעבר, ונועדו לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים ליהנות מתכונות ואיכויות של ארגון גדול בהתאמה לצרכים השונים שלהם ולתקציבים קטנים יותר. המערכות נועדו לחסוך עד כ-60% מהעלויות הקיימות.

יהונתן רגב, מנכ"ל אבנט תקשורת, מסר: "אנו שמחים מאוד על ההחלטה של Avaya להוסיף את קו מוצרי IP OFFICE לפורטפוליו המוצרים אשר אנו מציעים ללקוחותינו. כוונת היצרן הינה להגביר את שביעות הרצון של השותפים, ואת מכירות המוצר בארץ, כפי שמתקיים שיתוף הפעולה הפורה בינינו גם במוצרים לארגונים גדולים".

"בנוסף לשיפור השירות לשותפים וקידום היכולת שלנו כמפיץ לתת מענה ללקוחות של המשווקים בכל הגדלים ובכל הסקטורים בהתאמה לצורכי כל פרויקט. בנוסף, תעלה רמת הזמינות של המוצרים בארץ, יתקיימו הדרכות ותינתן תמיכה טכנית משופרת. זהו צעד משמעותי אשר צפוי להוביל לקפיצת מדרגה בנוכחות מוצרי ה- IP OFFICE בשטח, ולייצר צמיחה של השוק בעשרות אחוזים".

אבנט תקשורת, מקבוצת רד-בינת, הינה חברה להפצת פתרונות תקשורת, אחסון, גיבוי, אבטחת מידע ותוכנות עסקיות. אבנט מפיצה מוצרים בשוק המקומי, באמצעות חברות אינטגרציה ומשווקים מורשים ומציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים ופתרונות, מרביתם עבור ארגונים קטנים ובינוניים. לאבנט מספר רב של שותפויות עסקיות עם חברות טכנולוגיה בהן: CA, SAP Business Objects, ,Quantum Avaya, Microsoft, Symantec, Equisys, SMC, Zoom, NETASQ, SanRad, Open Text, Radware, Extricom, StrikeForce, ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות