אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחזיקי אג"ח כ"ה: "דלק נדל"ן גוררת רגליים" צילום: עמית שעל

מחזיקי אג"ח כ"ה: "דלק נדל"ן גוררת רגליים"

מחזיקי אג"ח שלחו לנושאי המשרה בחברה מכתב בו כתבו: "האם האינטרסים של הנושים עומדים לנגד עיניכם או האינטרסים הצרים של בעל השליטה?"

30.10.2011, 12:59 | לירוי פרי

המתיחות בין מחזיקי האג"ח לדלק נדל"ן גואה. במכתב חריף ששלחו מחזיקי אג"ח כ"ה לדירקטורים בדלק נדל"ן ושהגיע לידי "כלכליסט", עולה כי בעלי האג"ח מאשימים את החברה בגרירת רגליים. "דרישות הנציגות למידע רלבנטי לנכסי החברה ושוויים ולהחלטות שהובילו למצבם הנוכחי, נדחות או מעוכבות באופן לא סביר, למרות שהנציגות חתמה על כל מסמך סודיות ונענתה לכל דרישה סבירה של נציגי החברה", כתבו נציגי האג"ח המיוצגים על ידי עו"ד גיא גיסין.

"האם האינטרסים של הנושים עומדים לנגד עיני החברה ונושאי המשרה שלה או שמא דווקא האינטרסים הצרים של בעל השליטה בחברה", שואלים בעלי האג"ח במכתב בנוגע לחוסר הסכמתה של החברה לבצע דיספוזיציה בנכסי החברה.

בעלי האג"ח פנו במכתב לנושאי המשרה בחברה באופן אישי, כדי "להעמיד אותם" על אחריותם האישית בנושא.

בעלי האג"ח תוקפים את עסקת אלעד מגורים בשכונת בבלי בל אביב בשל הניסוחים המורכבים ואי הבהירות סביב העסקה שלפיה תרכוש חברה של יצחק תשובה את החלק, כאשר אלעד מגורים לא תפעיל זכות סירוב בשל מצבה. בעלי האג"ח טוענים כי יש אפשרות לזכות סירוב והם דורשים לקבל עוד פרטים על העסקה שסכומה והרכבה לא נמסר למשקיעים.

עוד הם מזכירים את גרירת הרגליים בנושא מכירת 25% מאלעד מגורים לתשובה לפי שווי של 400 מיליון שקל. "תמוה הדבר מדוע חברה אשר קיים ספק בדבר יכולתה לעמוד בהתחייבויותיה לנושיה ולמחזיקי אגרות החוב בפרט, אינה מממשת את האופציה", כותבים בנציגות.

בנציגות דורשים לקיים ישיבת דירקטוריון לאלתר לדיון ולמתן הנחיות בסוגיות עליהם העלו מחזיקי האג"ח וזאת עד ה-14 בנובמבר, פקיעת האופציה לתשובה עבור לאעד מגורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות