אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - בעקבות הקיצוצים: דלק נדל"ן מפטרת 10 עובדים

בלעדי ל"כלכליסט" - בעקבות הקיצוצים: דלק נדל"ן מפטרת 10 עובדים

החברה תיפרד מ־20% מעובדיה בעקבות הסדר החוב המסתמן והמשך האחזקה באלעד מגורים. במקביל מאחדת החברה את המטות של דלק נדל"ן, אלעד מגורים, ו־DGRE

01.11.2011, 06:51 | גולן חזני

על רקע הסדר החוב המסתמן ומכירת הנכסים של החברה, מפטרת דלק נדל"ן שבשליטת יצחק תשובה, עשרה מעובדיה, 20% ממצבת כוח האדם בחברה. כך נודע ל"כלכליסט". במקביל מאחדת החברה את המטות של דלק נדל"ן, אלעד מגורים, ו־DGRE. הקיצוץ נעשה על רקע החלטת החברה שלא למכור את אחזקותיה באלעד מגורים. עד יולי האחרון התכוונה דלק נדל"ן למכור את אלעד מגורים, אולם פרשיית החניונים בבריטניה, אילצה את החברה להקפיא את תכניות המכירה.

כזכור, ביולי האחרון דיווחה דלק נדל"ן המנוהלת ע"י ערן מיטל, כי החברה נדרשת על ידי נושיה להכיר בהפחתת שווי דרקונית, בסך 1.4 מיליארד שקל, על פורטפוליו החניונים שלה בבריטניה, ולפיכך להעלות את שיעור הריבית המשולם על ידיה בגין הלוואה שנלקחה על נכס זה.

הפיטורים של העובדים מצטרפים לצמצום מדורג בכוח האדם של הקבוצה שתמנה בעקבות הצעדים כ־40 עובדים בלבד, כולל בחברה הבת חוף הכרמל. במקביל עושה החברה הכנות לעזוב את משרדיה הנוכחיים שבבית גיבור ספורט על שטח של 1,000 מ"ר ולעבור למשרדים אחרים בשטח מצומצם יותר ובדמי שכירות נוחים יותר כשהמהלך כולו כולל צמצום העובדים יחסוך מיליוני שקלים בשנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות