אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רות עופר תובעת 17.5 מיליון שקל מעופר השקעות צילום: תומריקו

רות עופר תובעת 17.5 מיליון שקל מעופר השקעות

בתביעה שהוגשה היום לבית הדין האזורי לעבודה טוענת אלמנתו של יולי עופר כי כי החברה אינה משלמת לה פיצויי שארים. מהתביעה עולה כי המשכורת האחרונה של עופר בחברה היתה 432 אלף שקל

01.11.2011, 20:28 | מארק שון

רות עופר, אלמנתו של איש העסקים יולי עופר המנוח, נכנסה באופן רשמי כעת למאבק הירושה באמצעות תביעה לבית הדין האזורי לעבודה בתל-אביב. בתביעה שהוגשה היום נגד חברת עופר השקעות טוענת האלמנה כי החברה אינה משלמת לה את סכומי הפיצויים המלאים המגיעים לה מתוקף היותה האלמנה של עובד לשעבר בחברה.

יולי עופר עבר בחברה במשך למעלה מחמישים וארבע שנה, ומדובר למעשה בחברת האחזקות העומדת בראש קבוצת עופר, אותה הקים יחד עם סמי עופר המנוח בשנת 1957. מהתביעה עולה כי המשכורת האחרונה של עופר בחברה לפני מותו היתה 432 אלף שקל, ומכך אמורים להיגזר הפיצויים.

בסמוך לאחר פטירתו פנתה רות עופר אל החברה ויועצה המשפטי, עו"ד צבי אפרת, בנוגע לתשלום פיצויי השארים. פניות שנותרו ללא מענה. לבסוף החברה שילמה לעופר פיצויים בגובה 3.87 מיליון שקל, "שהנו סכום שרירותי, בלתי מוסבר באשר לאופן חישובו", נכתב בתביעה, "ההסבר היחידי שניתן היה שסכום הפיצויים המגיעים לשאריו של המנוח מסתכם בסך של 6.4 מיליון שקל ולאחר הפחתת החיוב במס (בגובה 40%) זהו הסכום".

החברה ציינה במכתב ששלחה אליה, כי היא מעבירה לאלמנתו של עופר את הסכום "חרף ספק בדבר זהות הזכאי לתשלום ומפני דרכי שלום". רות עופר היתה אשתו של יולי עופר במשך למעלה מ-25 שנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות