אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
SGI קונה את OpenCFD במיליוני דולרים

SGI קונה את OpenCFD במיליוני דולרים

SGI העוסקת במחשוב הנדסי רכשה את OpenCFD, המתמחה בדינמיקת זרימה חישובית בקוד פתוח, כדי לספק ללקוחותיה פתרון CFD מלא המשלב חומרה ותוכנה

06.11.2011, 11:20 | כתב כלכליסט
SGI, העוסקת במחשוב הנדסי  ומיוצגת בישראל על ידי TNN Telecom, הודיעה היום (א') כי השלימה את הרכישה של חברת OpenCFD Ltd המובילה בדינמיקת זרימה חישובית בקוד פתוח, תמורת מיליוני דולרים. 

"CFD הוא אחד מתחומי היישומים החשובים ביותר עבור המחשוב הנדסי", אמר מארק ברנצ'יאה, מנכ"ל SGI. "עם הרכישה של OpenCFD, תוכל SGI לספק ללקוחותינו את פתרון CFD המלא המשולב הראשון בשוק, בו החומרה והתוכנה מותאמים לעבוד יחדיו".

OpenCFD היא מובילה בתוכן CFD בקוד פתוח ויש לה בסיס לקוחות פעילים גדול בתחומי ההנדסה. החברה מפתחת של תוכנת ה-OpenFOAM, המורכבת מיישומי Solver ו-170 כלי עזר – עוזרת בפיתרון בעיות זרימה, בהן ריאקציות כימיות, מערבולות וזרימת חום, דינמיקת מוצקים ואלקטרומגנטים.

הנרי וולר, מייסד OpenCFD, אמר כי "מודל הקוד הפתוח מספק ללקוחות את שקיפות הקוד ומבט מלא לתוך הפעילות הפנימית של התוכנה שהם זקוקים לאמון בתוצאותיה, במיוחד כאשר הם מבצעים חישובי בטיחות עבור פרויקטים כמו מאיצים גרעיניים או תכנון מטוסים".

לדברי ישראל וינמן, מנהל הפעילות העסקית של SGI ב-TNN, "שימוש בתוכנת CFD מאיץ תכנון ופיתוח מוצרים בתחומים רבים על ידי ביטול הצורך לבנות אב-טיפוס פיזי יקר. בשימוש בכלי CFD יכולות החברות לבנות מודל ולדמות את האינטראקציה של נוזלים וגזים עם משטחים מוצקים, ובכך לתת מענה לאחד האתגרים העיקריים ביצירת מוצר - מאופניים עד מטוסים, ממדחפים עד טורבינות, ומשבבי סבון עד שבבי מחשב".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות