אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איגוד תעשיות ההייטק ואיגוד מדעי החיים בדרך להתמזגות צילום: עמית שעל

איגוד תעשיות ההייטק ואיגוד מדעי החיים בדרך להתמזגות

ראשי שני הארגונים יוזמים את המהלך, שבמסגרתו יוקם איגוד משותף עם שני יושבי ראש. בסוף החודש יכנסו האיגודים אסיפות לאישור המיזוג

06.11.2011, 12:13 | מאיר אורבך
אהרון מנקובסקי, יו"ר איגוד תעשיית ההייטק (HTIA), ורותי אלון, יו"ר איגוד מדעי החיים הישראלי (ILSI), המשמשים גם כשותפים בקרן הון הסיכון פיטנגו, יוזמים את מיזוג שני האיגודים לאיגוד חדש. בסוף החודש יכונסו אספות כלליות של שני האיגודים לאישור המיזוג.

בכפוף לאישור המיזוג על ידי חברי שני האיגודים, ישמש האיגוד החדש כארגון גג לתעשיית ההייטק ומדעי החיים בישראל, ובכלל זה ליחידים וחברות העוסקים במחקר, פיתוח ושיווק בתחומים כגון חומרה, תוכנה, אינטרנט, תקשורת, ביו-פארמה, ומכשור רפואי.

האיגוד הממוזג נועד לקדם את תעשיית ההייטק ומדעי החיים בישראל, באמצעות העלאת נושאים מול רשויות השלטון, יצירת שיתוף פעולה בין חברי האיגוד וייצור הזדמנויות עבורם ליצירת קשרים עסקיים בישראל ובעולם.

בראש האיגוד יעמדו במקביל שני יושבי ראש שייצגו את תחומי הפעילות של שני האיגודים הממוזגים, וכן מנכ"ל, ותשתית מנהלית שתשמש את כל חברי האיגוד המורחב. יושבי הראש והוועד ייבחרו בבחירות על ידי חברי האיגוד, ויכהנו בתפקיד במשך 3 שנים, על מנת לאפשר גם ביצוע פעילויות בעלות אופי ארוך טווח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות