אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איגוד הכדורסל: "עונת המשחקים בליגת הנשים מבוטלת" צילום: ראובן שוורץ

איגוד הכדורסל: "עונת המשחקים בליגת הנשים מבוטלת"

לאחר שפג האולטימטום שהציבה מנהלת הליגה לשחקניות השובתות, כינס האיגוד מסיבת עיתונאים דרמטית. היו"ר שי שני: "לא רגע קל, לא לי ולא לאיגוד. החלטה קשה"

06.11.2011, 15:37 | ynet
איגוד הכדורסל כינס בצהריים (א') מסיבת עיתונאים ובה הכריז: "עונת המשחקים בליגת העל לנשים מבוטלת". זאת לאחר שפג האולטימטום שהציבה מנהלת הליגה לשחקניות, שנדרשו לסיים את השביתה.

 

"זה בהחלט לא רגע קל, לא לי באופן אישי ולא לאיגוד הכדורסל", סיפר יו"ר האיגוד, שי שני, לאחר ההודעה הדרמטית. "זה מצב לא משמח. אנחנו בדרך כלל שמחים לעשות מסיבת עיתונאים כדי להודיע על פתיחת ליגה או על מפעל כזה או אחר. אנחנו מגבים באופן מוחלט את ההחלטה הקשה שמנהלת ליגת הנשים הגיעה אליה".

 

"השביתה הזאת היא לא חוקית - חד משמעית", הוסיף שני, "ארגון השחקניות מעולם לא היה והוא לא ארגון יציג, לא בקרב הקבוצות ולא באיגוד הכדורסל. בשביל יציגות צריך להיות לפחות שליש מהעובדים, השחקניות השובתות לא מהוות שליש מכל קבוצה, ולא שליש מהשחקניות באיגוד הכדורסל".

 

"בכאב אני אומר שהשחקניות הלכו אחרי מנטרה שאין בה ממש", המשיך היו"ר, "כל השחקניות חתמו על הסכמים לאחר שהתקבלה החלטה בוועדת נשים פה אחד. כל השחקניות חתמו על הסכמים אישיים בקבוצות אחרי שידעו שיש החלטה על 4 זרות. אם זה לא מתאים להן, אז למה הן חתמו?".

 

יו"ר המנהלת, גדעון בריקמן, הוסיף: "יש משפט שמלווה אותי כל הזמן ואומר שאם ההריון קשה, אז בסוף הילד ייצא יפה. התמניתי לפני 10 ימים   ליו"ר מנהלת ליגת הנשים, קיבלתי את התפקיד בהרבה אהבה, וכאחד שבא מהספורט, באתי לתפקיד עם ידיים נקיות ולב פתוח והרבה מקצועיות להשקיע בתפקיד. מהיום אני מתחיל לעבוד על ליגת מנהלת הנשים 2012/13 עם כל המשתמע בכך, כולל ההיבטים הכלכליים".

"אני טוען שאם הליגה שלנו לא תהיה ליגה מקצועית ותחרותית מהמדרגה הראשונה, וככה אני אנסה למצב אותה, אין לה טעם. קיבלנו את ההחלטה לאור המצב הכלכלי שאנחנו מצויים בו, הקבוצות נהגו לאור ההסברים המשפטיים שקיבלנו וכך אנחנו פועלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
בטול הליגה לנשים
כדי לגמור הסאגה הזאת מציע פשרה:סיבוב ראשון חוק רוסי (ואז הישראליות יקבלו יותר צ'אנס ואם יוכיחו עצמן במילא ישחקו בסיבוב השני יותר) ומהסיבוב השני ועד סוף הפלייאוף - 4 זרות (שבמילא כמעט אף פעם לא משחקות באותו זמן). וחוץ מזה=יואל לביא חכם גדול.משחקות אצלו רוב שחקניות העל הישראליות בגלל הכסף שהוא שופך ולא אכפת לו גם 4 ישראליות על המגרש.
מנקר אביגדור , רמת השרון  |  06.11.11
3.
פעם הייתה שרת תרבות וספורט...
ואני תוהה איה השרה הזאת. היא אצה רצה להצטלם עם כל מדליסט אבל כאשר יש משבר פתאום היא נעלמת. למה חבורה של גברים מחליטים לבטל את ליגת הנשים בכדורסל ואין פוצה פה ומצפצף? והאידיוט ההוא שאומר ש"אם ההריון קשה אז...". מתי הוא היה פעם אחרונה בהריון? המשפט הזה מלווה אותו אבל הטימטום לא עוזב אותו.. ובאשר לליגה...אם אין בה ישראליות, אז אין לה טעם - וככה צריך למצב אותה.
משה , מרכז  |  06.11.11