אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שכרו של מנכ"ל מנופים החדש: 158 אלף שקל לחודש צילום: אוראל כהן

שכרו של מנכ"ל מנופים החדש: 158 אלף שקל לחודש

כפי שנחשף ב"כלכליסט", יואל ביסמוט, אשר מונה לתפקיד במקום דני וקנין, יהיה גם זכאי לבונוס חצי שנתי של 162 אלף שקל בהתאם לעמידה ביעדים; וקנין הרוויח 185,370 שקל בחודש וקיבל גם אופציות בחברה אך לא קיבל בונוס במשך כל כהונתו

07.11.2011, 08:28 | מעין מנלה
כפי שנחשף ב"כלכליסט" חברת מנופים מינתה את יואל ביסמוט למנכ"ל במקום דני וקנין. לפי הודעת החברה שכרו של ביסמוט יהיה 158 אלף שקל לחודש עבור משרה מלאה, פחות משכרו של וקנין אשר הרוויח 185,370 שקל לחודש.

בחצי השנה הראשונה לכהונתו, ביסמוט יהיה זכאי לקבל בונוס של 162 אלף שקל בכפוף לעמידה ביעדים מסויימים, וכן במידה והחברה תעמוד בתקציב החברה יהיה זכאי ל-162 אלף שקל נוספים. אחרי שנת הכהונה הראשונה יהיה המנכ"ל החדש זכאי לבונוס חצי שנתי של 162 אלף שקל בהתאם לביצועיו ועמידה ביעדים.

המנכ"ל היוצא, וקנין אשר הודיע על סיום תפקידו ב-30 באוגוסט, לא קיבל בונוס, אשר היה תלוי בשיקול דעת דירקטוריון החברה, במשך כל תקופת כהונתו. עם זאת, הוא קיבל אופציות לרכישת 16,555,444 מניות של החברה, ומענק התקשרות בסך מיליון דולר שהיה מותנה בכהונה כמנכ"ל במשך תקופה של 3 שנים.

תנאי ההעסקה של ביסמוט שונים מאלו של וקנין, מסבירה החברה בדו"ח מכיוון שביסמוט הינו בעל ניסיון זר לעומת וקנין אשר החל לכהן כמנכ"ל החברה לאחר שצבר ניסיון בניהול פעילות עסקית בישראל.

ד"ר סמיון ויינשטוק, יו"ר מנופים פיננסיים מסר בעקבות המינוי: "יואל ביסמוט מביא עימו ניסיון פיננסי וניהולי רב שנים בחברות בינלאומיות. אנו גאים על צירופו של יואל לצוות של מנופים ומאמינים כי תרומתו לחברה תסייע רבות בהגשמת המטרות שהציבה לעצמה החברה, צמיחתה והצפת ערך לחברה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לדני וקנין שהוביל את מנופים פיננסיים בארבע השנים האחרונות בהתמודדות עם האתגרים שניצבו בפני החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות