אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חצי חינם שוב מורידה מוצרים של אסם צילום: תומריקו

חצי חינם שוב מורידה מוצרים של אסם

במקום מוצרי המזון של החברה בסניף ראשונים בהוד השרון הופיעו על המדפים מוצרים מתחרים של שטראוס. לאחר פניית "כלכליסט" המוצרים הוחזרו למדפים

08.11.2011, 08:31 | אורנה יפת

האם התחדש הסכסוך בין רשת המזון חצי חינם לבין חברת אסם? ל"כלכליסט" נודע כי אתמול הורידה הרשת מהמדפים בסניף שרונים בהוד השרון כמה מוצרי מזון של החברה, ובהם חטיפי במבה וביסלי, דגני בוקר ו"עוגות הבית".

במקום המוצרים החסרים, הופיעו על המדפים מוצרים מתחרים, כגון תפוצ'יפס של שטראוס. רק לאחר פניית "כלכליסט", הוחזרו המוצרים למדפים.

הסכסוך המתוקשר האחרון בין אסם לחצי חינם התעורר בדצמבר 2010, והחל גם בקניון שרונים. הרשת הורידה מהמדפים מוצרים של אסם ושל חברות־בנות של הקבוצה, לאחר שהחברה לא הסכימה לדרישתה לשלם לה כמה מיליוני שקלים על הצבת המוצרים בסניף. אסם התנגדה בתחילה לתשלום, אך לאחר כמה ימים, הגיעו הצדדים לפשרה והמוצרים חזרו להימכר ברשת.

אסם מסרה בתגובה כי "החברה מספקת לחצי חינם סחורה כרגיל". לא התקבלה תגובת חצי חינם לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
חצי חינם-נמאסתם
נמאס כבר מהבריונות הבלתי מרוסנת של בעלי רשת חצי חינם. לא ייתכן שהם יגזרו קופונים כ"כ כבדים גם מהיצרנים/יבואנים וגם מהצרכנים. דרך זו הפכה לשיטה- בדומה להתנהלות בעלי הרשת הפרי הגליל (כן, הם גם בעלי "ויטה-פרי הגליל). הם דרשו מענק מהמדינה וכשסורבו בהתחלה, מייד איימו בפיטורים של עובדים מסכנים.
09.11.11
32.
חווית קניה הכי גרועה שאני מכירה יחס אנטיפטי וחסר כל הבנה ללקוח בדיוק היום בבוקר בחצי
חינם באם המושבות חוסר תקשורת בין לקוחה לקופאית קונים שם מחסור ברירה כרגע הסופר היחידי בשכונה ומה שבטוח הכי יקר כולל הוד השרון. זה נכון שהוא מסודר מצוין ויש הרבה קופאיות אבל בין זה לבין לתת שרות טוב ההבדל ממש גדול. נכנסתי עם הבן שלי לפני כמה חודשים ביקשתי מהקופה הראשית כוס פלסטיק כי קנינו בקבוק שתיה ולא רציתי שהילדים יעבירו את הבקבוק ביניהם מאחורי הקופאית הראשית עומדים שרבול של כוסות והיא מסתכלת עלי ואומרת בלי בושה אין לי כוס לתת לך. מאותו רגע אני עושה שם רק קניות קטנטנות.
אמא מפ"ת  |  08.11.11
31.
העלו מחירים בחזרה
הטיטולים חזרו למחיר המקורי, קורנפלקס עלה שוב, קפה עלה שוב וכו'. הורידו מחירים לשבועיים והחזירו הכל + ריבית. שלא לדבר על התכנון הפיזי של החנות בשרונים כניסה צרה שמחייבת להכנס לעומק החנות ותכנון ששואף להשאיר את הקונה בחנות, כמה שיותר זמן וכמה שיותר רחוק (לדוגמא, מיקום מוצרים מאותו סוג באזורים מרוחקים של החנות.) נבלות.
08.11.11
לכל התגובות