אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": הצרכנים לחצו וחצי חינם מחזירה את מוצרי אסם למדפים

בלעדי ל"כלכליסט": הצרכנים לחצו וחצי חינם מחזירה את מוצרי אסם למדפים

בשעה זו ממלאות סדרניות הסניפים את המדפים מחדש במוצרי החברה שהוסרו מהמדפים לפני יומיים. עם זאת, בעלי חצי חינם, זקי שלום, איננו מבצע נכון לעכשיו הזמנות לסחורה חדשה מאסם

10.11.2011, 12:32 | אורנה יפת

מוצרי חברת אסם חוזרים למדפים בסניפי רשת חצי חינם, למרות הנתק המוחלט בין הצדדים. כך נודע ל"כלכליסט".

מתוודה זקי שלום: "מקווה שהסכסוך עם אסם יימשך זמן רב" גורמים באסם: "זו התרבות שלו: לא לשלם את הכסף ואחר כך לריב על הסכום שהוא חייב". ל"כלכליסט" נודע כי חצי חינם חייבת לאסם 3 מיליון שקל, וכי אסם ניסתה לגבות את החוב במשך כמה חודשים אורנה יפת, 69 תגובותלכתבה המלאה

בשעה זו עומלות סדרניות הסניפים וממלאות את המדפים מחדש במוצרי החברה שהוסרו מהמדפים לפני שלושה ימים. כך לדוגמה בסניף חצי חינם הגדול בחולון כבר הוסרו יריעות הפלסטיק מעל מקררי טבעול ועוף טוב ועל המדפים כבר מוצבים מחדש קפה טייסטרס צ'ויס ורד מאג, במבה, ביסלי, קטשופ, בייגלה שטוחים ובייגלה רגיל, מרקים, רטבים, ויטמינצ'יק, סלטי צבר, קרקרים ועוד מוצרים של היצרנית.

המוצרים הוסרו בעיקר ממדפי הסניפים הגדולים, בעוד בסניפים הקטנים בהם סניף חצי חינם באם המושבות בפתח תקווה, והסניפים הקטנים בחולון ובראשון לציון, נשארו מרבית המוצרים על המדף.

בין הצדדים לא מתנהלים כל מגעים ויש נתק גמור. עוד נודע ל"כלכליסט", כי זקי שלום, הבעלים של חצי חינם, איננו מבצע, נכון לעכשיו, הזמנות לסחורה חדשה מאסם. הסחורה המוצבת על המדפים הוחזרה מהמחסנים.

גם הפעם אמרו הצרכנים את דברם. להנהלת רשת חצי חינם הגיעו תגובות זועמות מצד צרכנים שחיפשו את מוצרי אסם ונענו בתשובות כגון "אין אסם בכל החנות". נראה כי מחשש לאיבוד צרכנים לטובת המתחרות וירידה במכירות, ובשל העובדה שמדובר בימים של מחאה צרכנית, החליטה חצי חינם, למרות הנתק וההצהרות לסכסוך ארוך טווח, להחזיר את מוצרי אסם למקומם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות