אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלכס גלעדי נבחר ליו"ר ועד הטלוויזיה של ה-IAAF בפעם השביעית ברציפות צילום: ראובן שוורץ

אלכס גלעדי נבחר ליו"ר ועד הטלוויזיה של ה-IAAF בפעם השביעית ברציפות

בנוסף, הודיעה התאחדות האתלטיקה העולמית (IAAF) כי העניקה את אירוח אליפות העולם ב-2017 ללונדון

13.11.2011, 15:18 | כתב כלכליסט

המועצה העליונה של התאחדות האתלטיקה הבינלאומית (IAAF) הצביעה אמש (שבת) פה אחד על מינויו של אלכס גלעדי כיו"ר ועדת הרדיו והטלוויזיה של הארגון. גלעדי מכהן בתפקיד זה מאז 1985 וזוהי הפעם השביעית ברציפות שמינויו הוארך.

לזכות גלעדי נרשמים הישגים כמו קביעת סטנדרטים גבוהים לצילומי תחרויות האתלטיקה ולאיכות רמת ההפקה.

גלעדי, חבר הוועד האולימפי הבינלאומי, הוא זוכה שישה פרסי אמי, סגן נשיא בכיר ברשת הטלוויזיה האמריקנית NBC והוא מייסד ונשיא שידורי קשת.

עוד מהתאחדות האתלטיקה העולמית: אליפות העולם באתלטיקה ב-2017 תתקיים בללונדון, למרות שקטאר התחייבה על הצעה בשווי 236 מיליון דולר.

 

הקטארים הציעו להשקיע 120 מיליון דולר בבנייה מחודשת של "חאליפה סטאדיום" בדוחא. הקטארים גם התחייבו להעלות את סך הפרסים בתחרויות ל-7.2 מיליון דולר, למצוא ספונסר ראשי להתאחדות האתלטיקה העולמית ולחדש את זכויות השידור עבור 29 מיליון דולר לפחות בין 2012-2017, סכום גבוה פי ארבעה מזה שהשיגה ה-IAAF בהסכם הקודם.

 

בסופו של דבר זכתה ההצעה הכספית הנמוכה יותר של לונדון, ברוב של 10-16, אחרי שבמהלך היממה האחרונה הצליחו הבריטים לגייס עוד כ-6 מיליון דולר כדי להעלות את ההצעה הכספית שלהם.

אליפות העולם באתלטיקה ב-2013 תיערך במוסקבה, כאשר בייג'ין תארח את המשחקים ב-2015. ההצעה של לונדון לאירוח המשחקים תתבסס על האצטדיון שייארח את המשחקים האולימפיים ב-2012. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות