אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חצי חינם: לא נמכור מוצרי אסם גם בסניפים הקטנים צילומים: דמיטרי שבצנקו, עמית שעל

חצי חינם: לא נמכור מוצרי אסם גם בסניפים הקטנים

בעליה של חצי חינם זקי שלום: "בסניפים האלו אין לי לאן להוריד את הסחורה. יש להם בקושי חדר קטן לאחסון"

14.11.2011, 08:23 | אורנה יפת

הסכסוך בין רשת חצי חינם לאסם נכנס לשבוע השני. בחנויות הגדולות של חצי חינם קיים מחסור במוצרי אסם, ואילו בחנויות הקטנות (באם המושבות בפתח תקווה, בחולון ובראשון לציון) המדפים עדיין עמוסים במוצרי אסם. בעליה של חצי חינם, זקי שלום, החזיר אתמול למדפי הסניפים הגדולים את מזון התינוקות מטרנה, לאחר שבסוף השבוע האחרון שווק במקומו מזון התינוקות של המתחרה, סימילאק.

בין אסם לחצי חינם לא מתנהלים מגעים וקיים נתק מוחלט. חצי חינם איננה מבצעת הזמנות מאסם, והאחרונה נחושה בדעתה שלא לספק סחורה לרשת עד שתשלם את חובה הכספי שנאמד ב־3 מיליון שקל.

בסוף השבוע האחרון אמר שלום ל"כלכליסט": "אנחנו לא עובדים עם אסם, ומיום ראשון בבוקר לא יהיו מוצרים של החברה על המדפים. מה שחזר למדף זה מוצרים מקודדים, כי אף אחד לא מסכים לקבל בחזרה מוצרים שיצאו מהאריזות. ביקשתי מאסם לבוא לקחת את הסחורה, אבל הם הסכימו לקחת רק מוצרים ארוזים. אני שם לב שהרבה צרכנים קונים מוצרים של המתחרות של אסם".

לשאלה מדוע בסניפים הקטנים ישנם בכל זאת מוצרים של אסם, ענה שלום: "בסניפים האלו אין לי לאן להוריד את הסחורה. יש להם בקושי חדר קטן לאחסון, אז נתתי הוראה למכור את המוצרים ולא להוריד אותם מהמדפים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות