אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורביט תספק לסיירה נבאדה מערכות דיגיטליות לניהול תקשורת

אורביט תספק לסיירה נבאדה מערכות דיגיטליות לניהול תקשורת

היקף העסקה עומד על כ-2.8 מיליון שקל. נשיא אורביט: "באמצעות הפרויקט אנו ממשיכים להעמיק את שיתוף הפעולה עם סיירה נבאדה"

17.11.2011, 12:09 | כתב כלכליסט
חברת אורביט טכנולוג'יס העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים הודיעה היום (ה') כי תספק לחברת סיירה נבאדה, אחד מלקוחותיה הגדולים, מספר מערכות דיגיטליות לניהול תקשורת בהיקף של כ-2.8 מיליון שקל. המערכות, מסוג Airborne Digital Management Systems, מיועדות למגוון פלטפורמות צבאיות ואזרחיות.

לדברי אבי כהן, נשיא ומנכ"ל אורביט: "חברת סיירה נבאדה היא אחת מהלקוחות הנאמנים של אורביט ועובדת איתנו שנים רבות. אנו רואים בהזמנות אלו הוכחה נוספת לאיכות המערכות לניהול תקשורת ולעליונותו הטכנולוגית של קו מוצרים זה. באמצעות פרויקט חשוב זה אנו ממשיכים להעמיק את שיתוף הפעולה עם חברת סיירה נבאדה".

סיירה נבאדה קורפורשיין (SNC) עוסקת בהטמעת מערכות אלקטרוניות לתעשיות החלל, האוויוניקה, ההנעה, וכן לכלי טיס, תקשורת ואנרגיה מתחדשת. אורביט מספקת לסיירה נבאדה פתרונות תקשורת, כולל מערכות ADAMS משנת 2002.

מערכות ADAMS לניהול תקשורת הינן מערכות מאובטחות בעלות רמת ביצועים גבוהה אשר נועדו לענות על צרכים מורכבים מציי מטוסים גדולים כגון מטוסים מסחריים, מטוסי הובלה, מטוסי תדלוק ומטוסי משימה. מערכות אלו בעלות יכולת תמיכה ב-36 משתמשים, 16 ערוצי רדיו, 31 מקלטים ובמקביל בתקשורת פנימית.

סל המוצרים של אורביט בתחום מערכות לניהול תקשורת כולל מערכות גמישות לניהול קול, וידאו ומידע אשר ניתנות לשימוש במגוון רחב של פלטפורמות ניידות באוויר, בים וביבשה. מערכות אלו כוללות מתגים לניתוב רציף בין תקשורת פנימית וחיצונית, כמו גם תקשורת אלחוטית בין הצוות הלוחם לצוות התחזוקה והצוות הטכני.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות