אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שופרסל תייבא יוגורט מיוון: יהיו זולים בכ-20% מהמחלבות הישראליות צילום: סיון פרג'

שופרסל תייבא יוגורט מיוון: יהיו זולים בכ-20% מהמחלבות הישראליות

לא מדובר במותג פרטי של הרשת אך לא מן הנמנע שהוא יוכנס תחת המותג אם יהיה לו ביקוש. מנהל העסקים הראשי של הרשת: "הרחבנו את שטחי הקרור ולכן זה לא יכנס על חשבון אף אחד"

20.11.2011, 10:56 | אורנה יפת

שופרסל תמכור בסניפים יוגורט בטעמים שמייבאת עבורה חברת ויליפוד. היוגורט מיובא מיוון ממחלבת קוליוס שמספקת יוגורטים לרשתות בינלאומיות. לא מדובר במותג פרטי של הרשת אך לא מן הנמנע שהוא יוכנס תחת המותג אם יהיה לו ביקוש. בשלב זה יימכר המוצר רק בשופרסל שכן הרשת רכשה מהיבואן את כל המכולות שרכש.

"מזה מספר חודשים אנחנו מקבלים פניות מכל יבואני הגבינות שמביאים סחורה לישראל", אמר ריצ'י האנטר, מנהל העסקים הראשי של שופרסל. "בחרנו בשלב זה להכניס למגוון יוגורטים". לשאלה האם המותג ידחק את היוגורטים של תנובה ושטראוס אמר האנטר: "הרחבנו את שטחי הקרור ולכן זה לא יכנס על חשבון אף אחד. בשנה האחרונה הכנסנו מוצרים של 15 מחלבות חדשות".

שופרסל תמכור את היוגורטים במחיר נמוך ב-20% ממחיר היוגורט של המחלבות הישראליות דנונה, יופלה ומולר. היוגורט ישווק בטעמים תות שדה, פירות יער ודבש ויגיע באחוזי שומן 0.5% ו-3%. המוצר יעלה על המדף ביום רביעי השבוע ומחירו יעמוד על 3.99 שקלים בשופרסל דיל וב-4.40 שקלים בשופרסל שלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
על הרפתנים לדרוש היטל של מס בשיעור הסיבסוד של השוקק האירופאי לחלב
אין לאפשר ייבוא של מוצרי חלב ממדינות השוק האירופאי ללא היטל ששיעורו רמת הסיבסוד של השוק לחלב. אחרי היטל זה המוצר לא יהיה מסוגל להתחרות במוצר המקומי. אין בשום פנים ואופן לאפשר ייבוא של מוצרי חלב ממדינות בהן יש סיבסוד ללא היטל משווה. מוצר זה מיובא ממדינות השוק במחירי היצף.(מחירו נמוך מעלות הייצור שלו)
רונן , צפון  |  22.11.11
18.
חבל על הייצור המקומי
במקום לבדוק היכן הכשל במחירי מוצרי החלב , מעדיפים לשבור את הייצור המקומי-בין היתר הרפתנים (שעובדים קשה מאוד בשביל הפרנסה הלא גבוהה) ומעדיפים לייבא ולפרנס את היוונים ולא את האזרחים בארץ. יש לבדוק את רשתות השיווק והמחלבות. חבל וכואב הלב על הייצור המקומי.
אבישי , צפון  |  20.11.11
17.
כל הזמן אותם השחקנים, די נמאסתם, תנו מקום לשחקנים חדשים בשוק.
איזה מחיר מפוצץ הביאו לנו, כאילו דה, נפלנו על השכל? זה לא תחרות, זה עושק כמו שהיה, כלום לא השתנה. סתם מנסים לשבור את היצור המקומי. ואז להשתלט גם על היצור המקומי. יקר לא קונים. ישראל יקרה לנו.
גרינברג משה, ישראל יקרה לנו.  |  20.11.11
לכל התגובות