אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמא, הבטחת לנו אייפד לחג המולד! צילום: בלומברג

אמא, הבטחת לנו אייפד לחג המולד!

לקראת עונת החגים, הטאבלט של אפל משפר את מעמדו כגאדג'ט שהילדים בארה"ב הכי רוצים לקבל - אפילו יותר ממחשב חדש. ילדים בני 13 מעדיפים קורא ספרים דיגיטלי, כמו הקינדל, על פני האייפון

20.11.2011, 15:54 | יוסי גורביץ
עונת הקניות, שכונתה בעבר עונת החגים, כבר בפתח, והורים בארה"ב ששוקלים אילו מתנות חג לבחור לילדיהם יצטרכו בקרוב להפרד מסכומים גדולים: כמדי שנה, הצעצועים המועדפים על ילדים הם מתוצרת אפל - כך עולה מנתוני חברת המחקר נילסן.

בקרב ילדים בני שש עד 12, שלושת המוצרים המועדפים ביותר הם האייפד (עם 44%), האייפוד טאץ' (30%), והאייפון (27%). יצוין כי בקרב קבוצת גילאים זו שיפר האייפד את מעמדו יחסית לשנה שעברה, אז עמד על 31 אחוזי כמיהה בלבד. במסגרת המחקר יכלו הילדים, כמובן, להצביע ליותר ממוצר אחד.

המוצרים האחרים המועדפים על קבוצת גיל זו הם מחשב (גנרי), טאבלט שאיננו של אפל וקונסולת נינטנדו 3DS - כל אחת מהאפשרויות קיבלה 25%. בהמשך הדירוג: קינקט, בקר התנועה של מיקרוסופט לאקס-בוקס (23%); ניטנדו DS עם 22%; מכשיר טלוויזיה (20%), וסמארטפון שאיננו אייפון, שסוגר את העשיריה הפותחת עם 19%.

גם בקרב ילדים בני 13 ומעלה, האייפד הוא הגאדג'ט המועדף, אם כי הפערים קטנים יותר: 24% מהם הביעו רצון לקבל את הטאבלט של אפל. בהמשך הדירוג: מחשב (18%), קורא ספרים דיגיטלי, כמו הקינדל והנוק (18%), טלוויזיה (17%), טאבלט שאיננו אייפד (17%), נגן בלו ריי (16%), אייפון (15%), סמארטפון שאיננו אייפון (14%), קינקט (12%) והעשיריה הפותחת נסגרת בנינטנדו Wii (תשעה אחוזים). בקטגוריית גילאים זו המוביל בשנת 2010 היה מחשב (20%), ואחר כך טלוויזיה וסמארטפון (19%), כשהאייפד מגיע רק למקום השלישי עם 18%.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות